Кутошліфувальні машини

Параметри
Наявність
Розмір диска
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 1100 Вт
Число оборотів холостого ходу: 11000 об/хв
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 1000 Вт
Число оборотів холостого ходу: 11000 об/хв
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 860 Вт
Число оборотів холостого ходу: 11000 об/хв
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 860 Вт
Число оборотів холостого ходу: 0-11000 об/хв
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Число оборотів холостого ходу: 0-11000 об/хв
Вага: 2,4 Кг
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 1350 Вт
Число оборотів холостого ходу: 0-11000 об/хв
Напруга: 220 - 240 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 860 Вт
Число оборотів холостого ходу: 3900 - 11000 об/хв
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 1100 Вт
Число оборотів холостого ходу: 5000 - 12000 об/хв
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 2150 Вт
Число оборотів холостого ходу: 7500 об/хв
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 1400 Вт
Число оборотів холостого ходу: 8500 - 10500 об/хв
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 2300 Вт
Число оборотів холостого ходу: 6000 об/хв
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 2550 Вт
Число оборотів холостого ходу: 6500 об/хв

Кутові шліфувальні машини- болгарки - незамінні помічниці при виконанні будівельних та ремонтних робіт. Універсальний інструмент дозволяє шліфувати і зачищати різні поверхні, а також різати метал, цеглу, камінь, деревину й виконувати штроблення стін.

Пристрій КШМ

Кутова шліфувальна машина КШМ отримала свою назву завдяки тому, що вісь мотора розміщена до осі диска під прямим кутом. Прилад складається з наступних компонентів:

 • корпус (пластиковий, ударостійкий), що має отвори для охолодження двигуна;
 • електричний двигун, що складається зі статора, ротора і електрощітки;
 • редуктор, що забезпечує подачу енергії до диска;
 • корпус редуктора;
 • розціплювальна муфта, що запобігає зворотному удару в разі заїдання диска;
 • кнопка знімання диска, що дозволяє при відкручування гайки заблокувати шестерню в редукторі;
 • гайка, за допомогою якої кріпиться шліфувальний круг.

Також можна купити КШМ, яка обладнана додатковими елементами:

 • пристрій регулювання обертів шінделя, що дозволяє поступово збільшувати частоту обертів;
 • система SJS захищає мотор від перевантажень.
 • Вартість КШМ з регулюванням обертів і додатковими функціями трохи вище, ніж болгарок з базовим набором елементів.
 • Види КШМ у нашому магазині

За сферою використання кутові шліфувальні машини можна розділити на дві основні категорії:

 • побутові;
 • професійні.

Інструменти, призначені для використання в домашньому господарстві, мають невеликі габарити, малу вагу і невисоку потужність. Через обмежену функціональність прилад володіє невисокою продуктивністю. Тому, при роботі з побутовою болгаркою потрібно постійно робити перерви, щоб дати охолонути механізму.
Професійні багатофункціональні інструменти відрізняються високою потужністю і підвищеною зносостійкістю елементів, а також мають набір спеціальних функцій, які забезпечують безперервну роботу приладу протягом тривалого періоду часу. Вага професійних кутошліфувальних машин значно вище, ніж побутових аналогів.
Виходячи з особливостей конструкції болгарки, розрізняють:

 • Одноручні прилади. Їх вибирають покупці, які прагнуть купити КШМ недорого. Моделі з однією ручкою відрізняються демократичною ціною і невисокою потужністю, яка зазвичай не перевищує 1,5 кВт. Інструменти підходять для виконання шліфування і нескладних відрізних робіт.
 • Дворучні прилади. Такі пристрої мають високу потужність і призначені для оброблення різного рівня складності. Моделі з двома ручками підходять для різання твердих і товстих матеріалів (метал і камінь). Інструменти відрізняються великою вагою і високою вартістю.

Характеристики кутошліфувальної машини

Перш ніж купити КШМ в інтернет-магазині, необхідно уважно вивчити технічні характеристики приладів, на підставі яких можна судити про функціональність, міцність і продуктивність пристрою. Діаметр обрізного кола - найважливіший критерій при виборі КШМ. Діаметр насадки, який може знаходитися в діапазоні 115-230 мм, визначає товщину матеріалу, яку здатна розрізати болгарка. Необхідно враховувати, що даний показник безпосередньо пов'язаний з потужністю інструменту - працювати з великими дисками здатні тільки потужні КШМ.
Сфера використання кутошліфувальних машин залежить від діаметра диска:

 • 115 мм - найпростіші роботи, переважно шліфування поверхні;
 • 125 мм - шліфування і різання в побутових умовах;
 • 150-180 мм - різання плит, труб та інших товстих матеріалів;
 • 230 мм - різання будь-яких будівельних матеріалів (використання для шліфування небажано через велику вагу інструмента).

Потужність - показник, що варіюється в межах 0,6-2,7 кВт і визначає сферу використання інструменту, складність і тривалість робіт. Для вирішення побутових питань підходять КШМ з низькою потужністю. Прилади потужністю 0,7-1 кВт використовуються для різання тонкого металу і шліфування. Для довгої безперервної роботи, яка передбачає різку труб, каменю, а також інших твердих і товстих матеріалів, необхідна болгарка потужністю не менше 2 кВт.
Швидкість обертання диска - критерій, що характеризує число обертів на хвилину, що здійснюються шпинделем. Показник варіюється в межах 2,8-11 тисяч обертів / хвилина і залежить від діаметра диска - чим менше розмір кола, тим вище кількість обертів. Наприклад, болгарка з диском 115 мм може здійснювати 11 тисяч обертів, тоді як болгарка КШМ з диском 230 мм працює на швидкості 6 тисяч обертів / хвилина.
Більшість виробників, що пропонують купити КШМ болгарку в Україні, оснащують інструменти пристроєм, що регулює швидкість обертання диска. При цьому, необхідно пам'ятати, що експлуатація інструменту на максимальній швидкості може спровокувати деформацію насадки і призвести до входу приладу з ладу.

Прокрафт - болгарка за доступною ціною

ProCraft - відомий виробник електроінструментів, призначених для професійного використання. Продукція, що випускається під маркою Прокрафт, відрізняється надійністю і добре зарекомендувала себе в експлуатації. Рішення купити болгарку Прокрафт приймають покупці, які роблять свій вибір на користь недорогої та надійної техніки. Болгарка Прокрафт, ціна і якість якої є оптимальними, підходить для обробки стін, стель, труб, а також різьблення по бетону, каменю, дерева і металу.
У лінійці виробника представлені КШМ різної потужності з набором додаткових функцій, включаючи:

 • систему швидкої зміни дисків;
 • посилену пилу;
 • редуктор з магнієвим корпусом та інші.

Якщо вам потрібно КШМ, купити інструмент ви можете в нашій компанії. Ми гарантуємо якісний сервіс і швидку доставку товарів. На всі кутові шліфувальні машини надається гарантія якості від виробника. Розміщуйте замовлення на сайті нашого інтернет-магазину або оформлюйте заявку на покупку болгарки в телефонному режимі. Скористайтеся нашою пропозицією купити КШМ в Харкові, і ви станете власником надійного і продуктивного інструменту, який прослужить вам довгі роки.

Спасибо!