Відбійні молотки

Параметри
Наявність
Відбійник Procraft PSH2400
0/5 0 відгук
Напруга: 220 - 240 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 1300 Вт
Тип патрона: SDS-MAX
Відбійник Procraft PSH2700
Відбійник Procraft PSH2700
Відбійник Procraft PSH2700
Відбійник Procraft PSH2700
Відбійник Procraft PSH2700
5/5 2 відгук
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 2700 Вт
Діаметр свердління: дерево / бетон / метал: -/85/-
Відбійник Procraft PSH2500
Відбійник Procraft PSH2500
Відбійник Procraft PSH2500
Відбійник Procraft PSH2500
Відбійник Procraft PSH2500
Відбійник Procraft PSH2500
Відбійник Procraft PSH2500
Відбійник Procraft PSH2500
Відбійник Procraft PSH2500
4/5 5 відгук
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 2500 Вт
Діаметр свердління: дерево / бетон / метал: -/75/-

Відбійний молоток - це призначений для руйнування твердих матеріалів ручний інструмент ударної дії. Пристрій знайшов широке застосування в будівельній галузі, а також у виробничій сфері. За допомогою приладу можна легко розбивати асфальтне покриття і бетонні конструкції, виконувати рубку металу, рихлити грунт, а також робити отвори в високоміцному бетоні.

Якими бувають відбійні молотки?

Інструменти, представлені на ринку, можна розподілити на дві категорії:

 • побутові;
 • професійні.

Головна відмінність побутових від професійних інструментів полягає в силі удару. Професійний відбійний молоток на відміну від приладу, призначеного для домашнього використання, більш важкий і пристосований до тривалої безупинної роботі.

Як влаштований молоток відбійний

Прилад ударної дії складається з наступних компонентів:

 • корпус;
 • піку (також називають долото);
 • привід (електричний або пневматичний);
 • патрон кріпильний;
 • бойок.

Виробники випускають горизонтальні і вертикальні моделі інструментів. Горизонтальні відбійні молотки легші і обладнані двома ручками. Передня забезпечує управління приладом, задня - дозволяє робітнику утримувати агрегат.
Електричний відбійний молоток має наступний принцип дії: вироблена двигуном енергія надходить до бойку, який штовхає піку, що здійснює ударні рухи. Принцип роботи пневматичного приладу - аналогічний. Єдина різниця - енергія надходить до бойку не від електродвигуна, а від компресорної установки.

Як купити відбійний молоток: оцінюємо технічні показники

Вибираючи, який відбійний молоток купити, слід оцінювати характеристики приладу:

 • Сила удару. Величина може варіюватися межах від 2,8 до 63Дж. Чим більше у приладу сила удару, тим менше частота ударів.
 • Потужність. Діапазон показника 500-2000 Ватт. Чим вище рівень потужності, тим довше агрегат може працювати в невпинному режимі, а також товщій і міцніший матеріал він може розбивати.
 • Частота удару на хвилину. Коливається в межах від 1000 до 3500 ударів. Цей показник характеризує швидкість роботи пристрою.
 • Вага. Інструмент може важити від 5 до 30 кг. Чим нижче вага молотка, тим простіше і зручніше з ним працювати. Однак, маловагі моделі мають низькі показники потужності і продуктивності.

Електровідбійний молоток - основні показники

Електричні моделі інструментів на додаток до основних елементів конструкції обладнаний:

 • мотором;
 • редуктором (пов'язує між собою поршень і моторний вал);
 • поршневим механізмом (призводить бойок в рух).

У процесі пошуку оптимальної моделі приладу, споживачі найчастіше вибирають електроінструмент - відбійний молоток, обладнаний електричним двигуном, має безліч переваг:

 • легкість підключення - щоб відрегулювати роботу приладу не потрібно додаткового обладнання;
 • екологічна безпека;
 • відносно невеликий в порівнянні з пневматичними моделями рівень вібрації.

Найчастіше рішення купити електровідбійний молоток приймають споживачі, які планують використовувати інструмент для побутових потреб. Головним недоліком моделей, що працюють від мережі, є невелика мобільність, яка обмежена довжиною електродроту. Також в процесі роботи з електроінструментом необхідно постійно відволікатися,  аби контролювати, щоб фрагменти твердого матеріалу не пошкодили дріт. При роботі з пристроєм потрібно дотримуватися правил техніки безпеки. Слід пам'ятати, що молоток відбійний електричний небезпечно використовувати в приміщеннях і на майданчиках з підвищеним рівнем вологості.

Характеристики пневматичного відбійного молотка

Пневматичний будівельний відбійний молоток абсолютно екологічний, бо в дію агрегат призводить стиснене повітря. За рахунок відсутності електродвигуна пневматичні інструменти мають невелику вагу, яка рідко перевищує 15 кг.
Пневматичні агрегати, крім основних елементів конструкції, мають:

 • штуцер - пристосування, через яке до агрегату підключається труба, що подає повітряний потік від компресорної установки;
 • поршневий механізм;
 • клапани;
 • пусковий золотник;
 • глушник.

У процесі експлуатації інструменту подається компресорною установкою потік повітря і проходить через систему клапанів. Створюваний з одного боку тиск, а з іншого - його розрядження призводить в рух бойок.
Найчастіше пневматичні моделі призначені для професійного використання на будівельних майданчиках, при виконанні ремонтних робіт і виробничих завдань. Інструмент можна експлуатувати в екстремальних умовах, в тому числі при підвищеній вологості. Головний недолік пневматичних моделей - потреба в додатковому дорогому обладнанні - якщо ви плануєте придбати пневматичний відбійний молоток, купити в Україні вам також необхідно і компресор.

Де найкраще купити відбійні молотки в Україні?

Якщо ви хочете купити відбійний молоток в Україні, звертайтеся в нашу компанію. Ми пропонуємо великий вибір моделей інструментів, які добре зарекомендували себе в експлуатації. У нашому каталозі представлені агрегати, призначені для побутового та професійного використання.
Телефонуйте нам і оформлюйте замовлення на сайті нашого інтернет-магазину. Тільки у нас ви зможете купити відбійний молоток в Харкові за найкращою ціною. Надійність і високі якісні характеристики інструменту гарантуємо!

Спасибо!