Обприскувачі

Параметри
Наявність
Обприскувач Procraft AS-12
Обприскувач Procraft AS-12
Обприскувач Procraft AS-12
0/5 0 відгук
Вага: 5,5 Кг
Максимальний робочий об'єм: 12
Привід насоса: Електродвигун 12 В
Робочий тиск: 0,15-0,5 МПа
Обприскувач Procraft AS-16
Обприскувач Procraft AS-16
Обприскувач Procraft AS-16
Обприскувач Procraft AS-16
4/5 58 відгук
Вага: 5,5 Кг
Максимальний робочий об'єм: 16
Привід насоса: Електродвигун 12 В
Робочий тиск: 0,15 - 0,5 МПа

Якісний обприскувач садовий є поширеним видом обладнання для поливу, підгодівлі та іншого виду обробки саду й городу. Існує багато сучасних моделей, які відрізняються між собою за матеріалами виготовлення, зовнішнім виглядом, наявністю або відсутністю акумулятора й конструктивними особливостями, що визначає нюанси роботи з таким обладнанням.

Види, якими представлений обприскувач

Щоб визначитися з вибором обов'язково слід розглянути головні варіанти й модифікації, які існують. Серед них:

  • Обприскувач акумуляторний. Вибрати й купити обприскувач такого типу рекомендується усім, хто хоче заощадити час на обробку. Акумулятор добре підходить для роботи на території будинку або на відносно невеликій ділянці, адже акумулятор вимагає час на підзарядку і забезпечує кілька годин автономної роботи. Для великої площі цього буде недостатньо. Купити обприскувач акумуляторний можна в якості допоміжної апаратури туди, де є великі обсяги роботи.
  • Електричний обприскувач дерев. Електричні пристрої також добре себе показують при обробці невеликих ділянок. Харчування такого типу є досить зручним в умовах, коли є доступ до частої зарядки.  Варто купити електрообприскувач також для домашньої обробки.
  • Важільний. Це один з найбільш простих варіантів ранцевого обприскувача. Такий обприскувач для дерев дає можливість отримати якісний результат завдяки власне ручній праці. Природно, що його використання буде більш трудомістким, ніж за умови, якщо вибрати обприскувач електричний. Такий варіант добре підходить для домашнього використання, адже фізично складно обробити з його допомогою більшу площу.
  • Помповий. Такі варіанти бувають ручними і електричними. У якості основи його роботи використовується помпа, яка забезпечує рівномірний розподіл вологи по рослинах. У деяких випадках саме рівномірність має принципове значення з точки зору економії. Також є можливість заощадити витратні матеріали, які використовуються для обробки і добрива рослин. Якщо купити дешевий обприскувач такого типу, то можна отримати міцний продукт.
  • Пульверізаторний. Цей обприскувач електричний акумуляторний садовий може бути широко використаний для потреб обробки. За його допомогою можна зручно обробляти квіти, так що для догляду за ними в домашніх умовах цей варіант є одним з найбільш бажаних.
  • Бензиновий. Такий обприскувач купити в Україні варто при великих площах обробки. При цьому варто порівняти його характеристики з акумуляторним видом, адже саме він дає можливість застосовувати менше зусиль з боку людини і отримати більш якісний підсумковий результат. Якісний акумуляторний обприскувач може витримувати на одному заряді досить багато часу роботи. Для бензинового завжди потрібно паливо. При довгій відсутності доступу до електрики цей варіант є найбільш оптимальним.

Чому варто придбати акумуляторний обприскувач?

Якісний електро обприскувач забезпечує хорошу і безшумну роботу.

Дуже важливо обприскувачі купити, які відповідають потребам ділянки. Електричний обприскувач дає можливість заощадити багато зусиль завдяки відсутності ручних рухів в ході обробки. При цьому хороші моделі мають відносно невелику вагу і достатній обсяг бака для зручної роботи.

Варто обприскувач купити з ранцевою конструкцією. Він дає можливість не носити його в руках, а просто встановити в якості наплічника , що робить розпорошення зручнішим. Якщо вибрати таке обладнання, то при цьому не доведеться самостійно підвищувати рівень тиску в пристрої,  щоб забезпечити рівномірне розпилення.

Якщо купити обприскувач в Україні такого типу, то клієнт отримує великий вибір серед моделей, які доступні в даній категорії. Вони відрізняються між собою  місткостю бака, параметрами акумулятора, розмірами всієї конструкції, матеріалами виготовлення і великою кількістю інших параметрів.

Обприскувач на акумуляторі може працювати до 8 годин. Середній час роботи таких апаратів складає 6 годин на одному заряді. Після цього їм потрібно поповнити запас енергії.

Купити обприскувач на акумуляторі варто тому, що саме ця додаткова частина має невелику вагу. Додаткове навантаження на спину під час роботи буде мінімальним.

Купити обприскувач причіпний варто також заради великої кількості форсунок, якими він може комплектуватися. Завдяки їх використанню є можливість істотно розширити сферу застосування даної конструкції. Форсунки дозволяють змінювати інтенсивність поливу, кількість рідини, що поопускається, і визначають, витрата її  на певну площу. Такі акумуляторні обприскувачі з різними форсунками можуть бути використані для поливу, обробки гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами, добривами та іншими речовинами, які широко використовуються для обробки рослин. Для кожного з випадків знайдеться своя форсунка відповідно до рекомендацій виробника речовини.

Ще однією важливою перевагою, заради якої варто придбати акумуляторний обприскувач в Україні, є практично повна відсутність шуму під час роботи. Багато користувачів чекають, що якщо купити обприскувач електричний акумуляторний, то в якості доповнення вони отримають гучну роботу, але це далеко не так. Двигуни працюють дуже тихо і не створюють ніякої напруги для користувача.

Купити причіпний обприскувач обов'язково потрібно всім, хто хоче мати можливість регулювати інтенсивність подачі рідини, висоту і довжину струменя. Ці параметри дуже важливі при обробці великих ділянок або дерев, де важливим є саме показник висоти. Є можливість купити обприскувач акумуляторний в Україні, який має достатній функціонал для гнучкого налаштування. Якісний обприскувач садовий електричний дає можливість використовувати всі переваги швидкої обробки та зекономити власний час, який доведеться на це витратити.

З чого робиться обприскувач садовий акумуляторний?

Є можливість купити обприскувач для саду, який відповідає потребам і доступному бюджету клієнта, адже велика частина моделей має пластикову основу.  З цього матеріалу виготовляється бак, шланг і самі форсунки, так що клієнт отримує виріб з високою стійкістю до хімічного впливу. Природно, що пластик, з якого виготовляються обприскувачі, має хороші експлуатаційні властивості. Саме тому варто купити електричний обприскувач для тривалих років його активного використання.
Окремі моделі можуть мати складові елементи з нержавіючої сталі або з інших металів. Купити електричний обприскувач для саду такого типу варто всім, хто хоче отримати всі переваги роботи з металом. При цьому варто відзначити, що більшість виробників відмовилося від металевих баків на користь пластикових через вартість, легкість другого варіанту і його стійкості до корозії.
Клієнт може купити обприскувач електричний і при цьому отримає акумулятор, який також часто укладений в пластиковий корпус. Замовник, який вирішив купити обприскувач в Харкові, може бути впевнений у його якості. Саме тому дуже важливо вибрати для себе таке рішення, яке буде відповідати потребам і доступному бюджету. Якість виконання дає можливість вибрати обприскувачі садові акумуляторні і не хвилюватися про те, що апарат буде працювати некоректно.
Є можливість купити обприскувач для дерев такого типу і отримати також додаткову перевагу у вигляді індикатора заряду. Він дає можливість визначити, коли потрібно зарядити пристрій завдяки своєму кольору. Сам індикатор часто виготовляється з пластмаси або інших аналогічних матеріалів. Кращий акумуляторний обприскувач дає можливість забезпечити й інші конструкційні переваги.

Додатковий функціонал і особливості, які може мати електронний обприскувач

Купити обприскувач з акумулятором обов'язково варто заради того, щоб мати можливість проводити обробку і не хвилюватися про його особливо ретельне зберігання.  Матеріал корпусу добре витримує серйозні експлуатаційні навантаження і перепади температур, так що купити ранцевий обприскувач необхідно саме з цієї причини. Якісний акумуляторний обприскувач купити в Україні варто також тому, що він може мати спеціальні нагнітачі. Вони є в небагатьох моделях, але додаткова функція дозволяє обприскувати дерева висотою понад 10 м без використання сходів.
Якісний обприскувач ранцевий дає можливість використовувати додаткові комплектуючі до себе. Заради цього варто купити електричний обприскувач в Україні. Кожен акумуляторний обприскувач повинен мати додатковий функціонал, якого буде достатньо для регулювання подачі рідини.
Якщо потрібно електричний обприскувач купити з урахуванням необхідності тривалої роботи, то садові обприскувачі електричні стануть хорошим рішенням. Купити причіпний обприскувач в Україні варто з урахуванням простоти роботи з ним, ваги конструкції і обсягу бака. Якщо купити електрообприскувач для саду, то можна вибрати бак об'ємом до 15 л. Завдяки економії власних сил цей обсяг не буде великою навантаженням, так що такі обприскувачі купити в Україні буде оптимальним рішенням.
Якісні електричні обприскувачі для саду можуть мати акумулятор невеликої ємності. Буде достатньо 4 годин роботи, якщо розміри саду невеликі.
Обприскувач електричний купити в Україні потрібно буде з урахуванням обсягів роботи.
Купити акумуляторний обприскувач в Києві також варто з урахуванням додаткових унікальних переваг, які забезпечує виробник.

Чому варто купити садовий обприскувач акумуляторний Procraft

Це професійне обладнання, яке дає можливість отримати максимальну ефективність при мінімальних витратах енергії з боку користувача. Такий обприскувач акумуляторний купити в Україні обов'язково варто всім, хто цінує якісне професійне обладнання. Будь-який обприскувач садовий  з цієї товарної лінійки відповідає найсуворішим вимогам з якості використання. Для обприскування в них використовується збірний брандспойт з нержавіючої сталі. Купити акумуляторний обприскувач в Харкові варто також заради його великого бака, розміри якого досягають 16 л. Цей обприскувач акумуляторний заслуговує на увагу також завдяки наявність спеціального фільтру, який запобігає забрудненню бака, що дуже важливо при активному поливі.

Спасибо!