Подрібнювачі гілок

Параметри
Наявність
Подрібнювач гілок Procraft PSL2500

Подрібнювач гілок Procraft PSL2500

Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 2500 Вт
Вага: 11,5 Кг
Клас захисту: II
Кабель: 0,3 м
Максимальний діаметр: 45 мм
Ступінь захисту: IPX4
Приймальний мішок: 50 Л
Функціональна безпека: Так
Захист від перевантаження: Так
Обертається і відкривається корпус: Так
Немає в наявностi

3275 грн

Проблема утилізації гілок, палиць, коренів та інших відходів рослинного походження особливо турбує садівників восени і навесні. Прибирання садової ділянки забирає багато часу і сил, якщо власник не потурбувався про придбання спеціалізованого пристрою. Подрібнювач гілок допоможе швидко, легко, ефективно переробити рослинні відходи, не порушуючи екології місцевості, виконає роль незамінного помічника в городі, на дачі або в саду.

Область застосування пристрою

Подрібнювач гілок або ще його називають садовий шредер - спеціальний вид садового механізму, призначений для перемелювання сировини в труху. У якості сировини може виступати бадилля і коріння трави, кора, гілки та обрізки дерев і т. ін. Пристрій дозволяє підтримувати чистоту на ділянці, а отримана в процесі переробки маса є чудовим добривом для землі.
Агрегат складається з таких елементів:

 • двигун;
 • корпус;
 • ріжучий механізм;
 • система управління;
 • захисний вимикач.

Садовий шредер характеризується високою швидкістю подрібнення, тому може з легкістю перетворити великі гілки дерев на дрова, які стануть в нагоді для розпалювання печі, каміна або розведення багаття.

Види подрібнювачів гілок

Залежно від типу двигуна виробники випускають два види садових подрібнювачів:

 • Прилад з бензиновим двигуном. Потужна техніка з великою вагою, призначена для подрібнення гілок товщиною від 5 см. Прекрасно порається з сухою та мокрою деревиною, ліщиною, корою. Процес використання досить трудомісткий, тому застосовується для масштабних робіт.
 • Електрична модель. Представлена ​​більш легкими і практично безшумними пристроями, що дозволяють переробляти гілки товщиною до 4 см, хвою, стебла, листя. Електричні шредери прості у застосуванні, тому користуватися ними можуть навіть жінки і підлітки.

Електричні моделі можуть відрізнятися ріжучими механізмами. Це головний робочий елемент приладу, який представлений такими видами:

 • Фрезерний. Як ріжучий механізм виступає шестерня з високоякісних сплавів з гостро заточеними зубцями. Подібна система не потребує великих обертів, тому шредери комплектується заниженою передачею.
 • Ножовий. Подрібнення рослинних відходів тут відбувається за рахунок диска з радіально розташованими ножами. Висока швидкість обертання дозволяє швидко подрібнювати тонкі гілки і м'який матеріал. Недоліком такого типу пристроїв є потреба в чистому загостренні.
 • Турбінний. Моделі такого типу впораються з подрібненням різнорідного сировини, проте, випускаються в обмеженій кількості. Подрібнювальний механізм у них виконаний у вигляді конуса з гострими гранями.

Плюси садового шредера

Подібному дробильному механізму віддають перевагу все більше садівників завдяки таким перевагам:

 • За допомогою подрібнювача гілок навести порядок на садовій ділянці можна швидко і легко, уникнувши розведення багаття, за що може бути накладено штраф.
 • Відпадає необхідність в спорудженні компостної ями, а значить, спрощується процес виготовлення добрив для землі.
 • Садовий шредер окупається вже після декількох застосувань, оскільки власникові не потрібно витрачатися на вивезення сміття.
 • Моделі з електричним двигуном досить компактні, тому не викликають складнощів в зберіганні та переміщенні.

Важливо відповідально поставитися до вибору й віддати перевагу надійній марці Тільки в цьому випадку подрібнювач гілок виправдає очікування господаря і стане найкращим помічником в саду на довгі роки.

Спасибо!