Подрібнювачі гілок

Параметри
Наявність
Напруга: 220 - 240 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 2400 Вт
Число оборотів холостого ходу: 4200 об/хв
Подрібнювач гілок Procraft PSL2500
Подрібнювач гілок Procraft PSL2500
Подрібнювач гілок Procraft PSL2500
Подрібнювач гілок Procraft PSL2500
Подрібнювач гілок Procraft PSL2500
Подрібнювач гілок Procraft PSL2500
Подрібнювач гілок Procraft PSL2500
Подрібнювач гілок Procraft PSL2500
4/5 40 відгук
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 2500 Вт
Число оборотів холостого ходу: 4050 об/хв
Подрібнювач гілок Procraft PSL2800
0/5 0 відгук
Напруга: 220 - 240 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 2800 Вт
Число оборотів холостого ходу: 60 об/хв

Проблема утилізації гілок, палиць, коренів та інших відходів рослинного походження особливо турбує садівників восени і навесні. Прибирання садової ділянки забирає багато часу і сил, якщо власник не потурбувався про придбання спеціалізованого пристрою. Подрібнювач гілок допоможе швидко, легко, ефективно переробити рослинні відходи, не порушуючи екології місцевості, виконає роль незамінного помічника в городі, на дачі або в саду.

Область застосування пристрою

Подрібнювач гілок або ще його називають садовий шредер - спеціальний вид садового механізму, призначений для перемелювання сировини в труху. У якості сировини може виступати бадилля і коріння трави, кора, гілки та обрізки дерев і т. ін. Пристрій дозволяє підтримувати чистоту на ділянці, а отримана в процесі переробки маса є чудовим добривом для землі.
Агрегат складається з таких елементів:

 • двигун;
 • корпус;
 • ріжучий механізм;
 • система управління;
 • захисний вимикач.

Садовий шредер характеризується високою швидкістю подрібнення, тому може з легкістю перетворити великі гілки дерев на дрова, які стануть в нагоді для розпалювання печі, каміна або розведення багаття.

Види подрібнювачів гілок

Залежно від типу двигуна виробники випускають два види садових подрібнювачів:

 • Прилад з бензиновим двигуном. Потужна техніка з великою вагою, призначена для подрібнення гілок товщиною від 5 см. Прекрасно порається з сухою та мокрою деревиною, ліщиною, корою. Процес використання досить трудомісткий, тому застосовується для масштабних робіт.
 • Електрична модель. Представлена ​​більш легкими і практично безшумними пристроями, що дозволяють переробляти гілки товщиною до 4 см, хвою, стебла, листя. Електричні шредери прості у застосуванні, тому користуватися ними можуть навіть жінки і підлітки.

Електричні моделі можуть відрізнятися ріжучими механізмами. Це головний робочий елемент приладу, який представлений такими видами:

 • Фрезерний. Як ріжучий механізм виступає шестерня з високоякісних сплавів з гостро заточеними зубцями. Подібна система не потребує великих обертів, тому шредери комплектується заниженою передачею.
 • Ножовий. Подрібнення рослинних відходів тут відбувається за рахунок диска з радіально розташованими ножами. Висока швидкість обертання дозволяє швидко подрібнювати тонкі гілки і м'який матеріал. Недоліком такого типу пристроїв є потреба в чистому загостренні.
 • Турбінний. Моделі такого типу впораються з подрібненням різнорідного сировини, проте, випускаються в обмеженій кількості. Подрібнювальний механізм у них виконаний у вигляді конуса з гострими гранями.

Плюси садового шредера

Подібному дробильному механізму віддають перевагу все більше садівників завдяки таким перевагам:

 • За допомогою подрібнювача гілок навести порядок на садовій ділянці можна швидко і легко, уникнувши розведення багаття, за що може бути накладено штраф.
 • Відпадає необхідність в спорудженні компостної ями, а значить, спрощується процес виготовлення добрив для землі.
 • Садовий шредер окупається вже після декількох застосувань, оскільки власникові не потрібно витрачатися на вивезення сміття.
 • Моделі з електричним двигуном досить компактні, тому не викликають складнощів в зберіганні та переміщенні.

Важливо відповідально поставитися до вибору й віддати перевагу надійній марці Тільки в цьому випадку подрібнювач гілок виправдає очікування господаря і стане найкращим помічником в саду на довгі роки.

Спасибо!