Деревообробний інструмент

Компанія Procraft пропонує купити деревообробний інструмент з доставкою по всій території України. Ми пропонуємо якісне та довговічне устаткування за вигідними цінами і надаємо офіційне гарантійне зобов'язання на всі наші товари.

Види інструментів деревообробних

У нашому інтернет магазині можна купити деревообробні інструменти для проведення різних операцій:

 • розпилювання;
 • обробки торців;
 • вирівнювання й полірування поверхонь і т. ін.

Якісний інструмент деревообробний дозволяє оптимізувати час обробки деревини й підвищити якість кінцевого результату. Ми пропонуємо моделі, які підходять як для приватних майстерень, так і для професіоналів.

Наш асортимент інструментів для обробки дерева

Ми пропонуємо професійний деревообробний інструмент таких видів:

 1. Шабельні пили. Використовуються для різання матеріалу, спилювання дерев, розпилювання колод і брусків. Відмінною особливістю обладнання є тонке лезо. При роботі не потрібно фіксувати матеріал.
 2. Дискові пилки. Використовуються для різання фанери, дощок, деревних  плит і газобетону.
 3. Стаціонарні циркулярні пилки. Використовуються для розкрою матеріалів, можливо стаціонарна установка.
 4. Торцювальні пили. Застосовується при виготовленні меблів, віконних конструкцій, при виробництві архітектурних елементів і т. ін. Забезпечує високу точність зрізу під заданими кутами.
 5. Електрорубанки. Застосовуються для стругання деревини, вирівнювання поверхонь, підгонки заготовок під потрібні розміри. Моделі з нашого каталогу забезпечують точність обробки з низькою витратою електроенергії.
 6. Фрезер. Застосовують для точної обробки деревини, дозволяють виготовляти тонкі й різьблені елементи.

У каталозі представлені моделі різної потужності, оснащені додатковими функціями, захистом від перегріву і стрибків напруги. Різноманітність асортименту дозволяє купити інструменти для обробки дерева, що точно відповідають потребам майстра і виду виконуваних завдань.
Наш асортимент постійно оновлюється, ми додаємо нове, зручне у використанні і функціональне обладнання.

Переваги моделей інструменту деревообробного Procraft

Компанія Procraft займається розробкою та виготовленням обладнання, яке повністю відповідає суворим сучасним стандартам. Наш магазин деревообробного інструменту пропонує моделі, які відрізняються:

 • ергономічністю (за рахунок продуманої до дрібниць конструкції);
 • високою продуктивністю;
 • довговічністю й надійністю (ми використовуємо якісні матеріали та використовуємо у виробництві високоточне інноваційне обладнання);
 • зручністю використання (низький рівень шуму, ощадливе споживання енергії, легка вага).

Вирішивши купити деревообробний інструмент Procraft, ви отримуєте обладнання, яке буде служити вам протягом довгих років.

Переваги співпраці

Якщо вас цікавить покупка деревообробного інструменту, ми будемо раді бачити вас у числі своїх клієнтів. Наша компанія пропонує клієнтам зручні та вигідні умови співпраці. Всі покупці можуть розраховувати на:

 • гідну якість і довговічність обладнання;
 • забезпечення безпеки для оператора (моделі оснащуються аварійними кнопками, захисними кожухами та іншими системами захисту);
 • швидкі терміни поставки;
 • можливість купити інструмент для обробки дерева за доступними і обґрунтованими цінами;
 • професійні консультації при виборі моделей (наші менеджери відмінно розбираються в сучасних моделях і допоможуть вам зробити вибір відповідно до бюджету, з необхідними технічними характеристиками і будь-якими додатковими вимогами).

Наш спеціалізований інтернет магазин деревообробних інструментів забезпечує покупцям гідний рівень сервісу. Ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, відповідальне ставлення до взятих на себе зобов'язань і високі стандарти обслуговування.

Як оформити замовлення

Замовити деревообробний інструмент в Україні можна, оформивши заявку на сайті. З вами оперативно зв'яжуться наші менеджери, дадуть відповідь на всі додаткові питання і узгодять час і спосіб поставки товарів.

Спасибо!