Зварювальні напівавтомати

Параметри
Наявність
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Вага: 15 Кг
Мінімальний зварювальний струм: 20 А
Ізоляція: F
Амперна навантаження: 40-160(MIG) / 40-160(MMA) А
Довжина мережевого кабелю: 5 м
Коефіцієнт корисної дії: 0.73
Амперна навантаження: 20 - 160 А
Напруга: 220 - 240 В
Частота струму: 50 Гц
Вага: 14 кг
Ізоляція: F
Амперна навантаження: 40 - 380 (MIG) / 40 - 380 (MMA), А
Коефіцієнт корисної дії: 0,73
Коефіцієнт потужності: 0,8
Напруга: 380 В
Частота струму: 50 Гц
Вага: 26.5 Кг
Габаритні розміри: 600 х 340 х 525 мм

Якщо Ви перебуваєте в пошуках привабливої ​​пропозиції, щоб купити зварювальний напівавтомат в Україні, то варто зазирнути в онлайн-каталог інтернет-магазину p Procraft.ua. В асортименті представлені найпопулярніші моделі даного обладнання - наприклад, інверторний зварювальний апарат напівавтомат Procraft SPI320 або модель SPH310P.

Варто зауважити, що наше обладнання може використовуватися в побутовій сфері і в різних промислових галузях. Ці прилади вибираються за рахунок наявності маси переваг і відмінних технічних властивостей - це варто обговорити більш докладно.

Головні особливості напівавтоматичного зварювального устаткування

Зварювальний напівавтомат - це різновид обладнання для проведення зварювання металу щодо нового типу. Різноманітні за технічними параметрами моделі знайшли своє застосування в різних сферах діяльності людини. Як приклад варто навести широке застосування в сфері будівництва, в автосервісах або в цехах ремонтних майстерень.

Такі напівавтомати зварювальні використовують принцип роботи дугового зварювання. Однак є деякі відмінності між подібними апаратами - в одних використовується штучний електрод, в інших дротяний. Також є обладнання, при роботі з якими використовується вольфрамовий наконечник. Про особливості роботи з апаратом напівавтоматичного типу варто відзначити два аспекти:

 • Зварювання металевих деталей при використанні суцільного дрот,що плавиться у в середовищі захисних газів. У процесі зварювання дріт подається автоматично (особливості та інші нюанси цього типу будуть розглянуті в наступних розділах більш детально);
 • Апарати, які роблять можливість роботи без використання захисних газів із застосуванням порошкового дроту (газ виділяється при процесі плавлення матеріалу електрода).

Перед тим, як купити зварювальний напівавтомат певної моделі, варто зрозуміти різницю в принципі роботи різних типів пристроїв. Неспеціалісти вважають, що ключовий нюанс полягає в способі використання і робочих параметрах електричного струму - це не зовсім так. Все полягає в різновиді використовуваного електрода і захисному газі. Довідка: захисний газ (зазвичай застосовується суміш аргону з вуглекислим газом) необхідний для захисту області шва з розплавленим металом від впливу навколишнього середовища.

Таке обладнання може працювати при різній температурі - діапазон становить проміжок від -30 ° до + 30 ° за Цельсієм. Згідно вимог техніки безпеки, перед початком роботи необхідно ознайомитися з характеристикою апарату і специфікою виконуваної операції.

Трохи про особливості витратних матеріалів

Перед тим, як зважитися купити напівавтомат зварювальний для особистих або професійних цілей, варто трохи більше дізнатися про особливості вибору та використання витратних матеріалів - це електроди і газ. Почати варто з різновидів електродів, а вони бувають:

 • Плавкими - штучні електроди і дріт;
 • Не плавляться - наконечники з тугоплавкого металу.

Також відрізняються вони за складом матеріалу, з якого виготовлені, а виділити можна металеві і неметалеві. Ті, що плавляться в свою чергу випускаються в двох формах:

 • Штучні електроди - мають вигляд стрижнів, виготовлених з легкоплавкого сплаву з покриттям або без нього (такі сьогодні використовуються вкрай рідко);
 • Дріт, який продається в бобінах, а за складом, метражу і товщині може відрізнятися.

Щодо неплавких, то такі електроди виготовляють з вугілля, вольфраму, графіту та інше. Вибір конкретного залежить від виду використовуваного при зварюванні металу, а також типу зварювального апарату напівавтомата.

Другий використовується при зварюванні розхідний матеріал - захисне середовище, що представляє собою суміш газів. Використання такого роду присадок - це необхідність, щоб захистити область зварювання. При використанні штучних електродів, а також при роботі з тонким листовим металом газ не використовується. У першому випадку за рахунок того, що при плавленні електрода газ виділяється довільно. У всіх інших випадках використовуються суміші в балонах, а склад і концентрація залежить від зварюваного металу і його характеристик.

Особливості конструкції

Якщо Ви хочете купити недорогий зварювальний напівавтомат, то варто дізнатися ключові особливості його конструкції. Щодо головних складових частин, то варто виділити такі:

 • Блок керування;
 • Зварювальний пальник;
 • Блок живлення;
 • Механізм подачі дроту з бобіни (буває різного типу, а залежить це від різновиду металу).

Про останній пункт у списку конструктивних частин будь-якого напівавтомата зварювального варто поговорити більш детально. При проведенні неточною зварювання або при роботі з алюмінієвими сплавами зручніше застосовувати тягнучий механізм. Однак при необхідності виконання точного зварювання більш ефективне плавне регулювання подачі дроту-електроду.

Щодо виконання зварювальних напівавтоматів (купити в Харкові можливо за вигідною ціною у нас), то можливо виділити такі різновиди по типу зварювального обладнання:

 • Побутові апарати - робочий показник сили струму видає до 200 А, чого цілком достатньо для виконання нескладних операцій при роботі з металами невеликої товщини. Відрізняються невисокою вартістю і компактністю габаритів;
 • Напівпрофесійні моделі з робочим показником сили струму (на максимумі) до 300 А. Мають більш складний принцип управління, тому необхідний деякий досвід і теоретичні знання. Підходить для використання в невеликих майстеренях при невисокій інтенсивності навантажень;
 • Професійні зварювальні напівавтомати - це високопотужне професійне обладнання, яке здатне витримувати значні навантаження і є універсальним в застосуванні. Здатні видавати показник робочого параметри більше 300 А. Також варто зауважити, що стоять такі прилади недешево.

Про ключові параметри обладнання

Зварювальні напівавтомати - це обладнання, при виборі якого варто враховувати деякі параметри. Головними технічними характеристиками таких пристроїв є:

 • Сила струму - цей параметр визначає не тільки тип зварювального обладнання, а й товщину металу, з яким можна працювати. У будь-якому керівництві по експлуатації зварювального інвертора можна знайти співвідношення - на 0,025 міліметра товщини зварюваного матеріалу доводиться 1 А. У подібних апаратах це властивість налаштовується самим працівником, виходячи з необхідності;
 • Діаметр дроту - це також залежить від товщини зварюваного металу і особливостей роботи (точності). Є спеціальні таблиці, де можна дізнатися, який електрод і якої товщини підходить для певного металу;
 • Напруга в мережі - цей параметр впливає на геометричні параметри зварного шва (висоту і ширину). В інструкції до апарату зазвичай додається таблиця, проте при її відсутності це можливо перевірити дослідним шляхом;
 • Важливий параметр - швидкість подачі зварювального дроту. При налаштуванні варто врахувати кілька факторів - товщина зварюваного матеріалу, сила струму, глибина плавлення металу та інше. При поганому налаштуванні шов вийде неякісним і неміцним.

Які переваги має зварювальний апарат напівавтомат?

Зварювальний апарат напівавтомат став останнім часом дуже популярним обладнанням, яким користуються професіонали і домашні майстри. На ринку даного типу спеціального інструменту є безліч моделей, які мають індивідуальні особливості і певні параметри. Однак щодо самого типу обладнання і переваг, варто відзначити:

 • У більшості випадків такі пристрої є універсальними в застосуванні, бо дозволяють працювати з різним типом металу і виконувати різні за складністю роботи;
 • Порівняльна доступність приладів за вартістю, що робить можливим їх придбання кожним працівником або фахівцем;
 • Кожен сучасний апарат для зварювання має встановлення захисту від стрибка напруги або перегріву - це говорить про те, що користуватися обладнанням абсолютно безпечно (при дотриманні правил техніки безпеки);
 • Висока надійність - виробник розрахував і передбачив різні варіанти (наприклад, за параметром навантаження або інтенсивністю використання).

Поради щодо вибору напівавтоматичного зварювального інвертора

Варто відзначити відразу, що між необхідністю купити зварювальний напівавтомат для дому та вибір професійного обладнання є істотна різниця. Для побутового використання розглядається придбання двох видів товарів цієї категорії:

 • Побутові - цей зварювальний напівавтомат недорогий, купити зможе кожен домашній майстер, який відчуває необхідність у виготовленні металевих конструкцій різного призначення. Класифікується як малопотужне обладнання, яке не пристосоване до частого використання;
 • Універсальні апарати, тобто «2-в-1» - це пристрої, які можна використовувати і з зварним дротом, і зі стрижневим електродом. У фахівців цей тип обладнання не викликає особливого захоплення, бо виникає сумнів щодо їх надійності та працездатності.

Щодо критеріїв, які варто оцінити перед тим, як купити напівавтомат зварювальний в Україні, то можна сказати таке:

 • Ввімкнення приладу (на приладах зазвичай маркується «ВП»). Апарати побутового використання стандартно мають величину цього показника в районі 20%. Якщо Ви хочете купити професійний зварювальний напівавтомат, то варто віддати перевагу моделі, які мають цей показник не менше 60%;
 • Вартий уваги фактор - рівень споживаної при роботі потужності. У виборі варто відштовхуватися від вихідних параметрів, які мають мережу, де планується працювати з пристроєм. Це важливо обов'язково мати на увазі, тому що робочого ресурсу мережі повинно бути достатньо при впливі навантаження;
 • Ще пам'ятаєте, що хороший зварювальний напівавтомат - це той, що має можливість налаштування струму в достатньому діапазоні. Особливості та вплив цього параметра на якість підсумків роботи було описано раніше;
 • Також не варто випускати з уваги, що деякі зварювальні апарати мають додатковий функціонал - це тільки плюс в роботі й інших моментах, пов'язаних з експлуатацією приладу.

Від деяких фахівців-зварників Ви можете почути пораду - показник максимально допустимої потужності не має значення, уваги вартий тільки номер найнижчого. Це частково правильна і корисна порада, проте в разі потреби придбання побутового приладу. Зазвичай радять розглядати потужність пристрою від 20 А на нижньому порозі. Такого показника досить для роботи з неякісним або старим матеріалом.

Також багато хто Вам порадить купити зварювальний апарат напівавтомат, який виготовив відомий виробник. Це також варте уваги, тому що з маловідомими або взагалі невідомими товарами цієї категорії будуть проблеми при виникненні потреби ремонту. Варто запевнити потенційного покупця - з обладнанням від компанії Procraft таких проблем не виникне.

І третя порада, яку готові дати Вам фахівці, - на якість роботи і власне самого обладнання ціна має лише опосередкований вплив. Покупець повинен визначити для себе наступні важливі моменти:

 • Скільки вирішено витратити, щоб купити зварювальний напівавтомат в Україні;
 • Для яких цілей купується обладнання - професійної діяльності або домашнього використання;
 • Які робочі параметри і можливості має конкретна модель зварювального обладнання;
 • Які роботи будуть виконуватися і, з якими за характеристиками матеріалом.

Логічно припустити, що професійному зварнику при роботі з значним по товщині металом буде мало користі від побутового апарату. А для домашньої майстерні і вирішення побутових завдань немає виправданого сенсу купувати професійне інверторне обладнання - це марна трата грошей.

Кращий зварювальний напівавтомат можна визначити і замовити, зваживши всі ключові параметри та врахувавши поради фахівців. Щодо замовлення подібного обладнання, то це можливо зробити з істотною вигодою для свого бюджету. Розглянути, оцінити і підібрати зварювальні напівавтомати в Україні Ви зможете на сайті інтернет-магазину Procraft.ua.

Щоб оформити замовлення на покупку кращого зварювального напівавтомата в Україні, Вам потрібно заповнити форму на сторінці товару. Ще на сайті є контактний номер, за яким в телефонному режимі оператор допоможе оформити заявку. При необхідності Ви можете розраховувати на кваліфіковану консультацію фахівця, якщо виникли труднощі з вибором устаткування.

У нас Ви маєте можливість купити недорого напівавтомат зварювальний для роботи або домашнього використання. Ми гарантуємо високу якість обладнання і привабливі ціни. Кожен клієнт отримує оперативну доставку по Харкову та в інші міста України.

Спасибо!