Набори пневматичного інструменту

Параметри
Наявність
Шланг: 5 м
Сопло на пульверизаторі: 2 мм
Максимальний робочий тиск на пульверизаторі: 5 бар (0,5 МПА)
Вага пульверизатора: 185 г

Комплект пневматичного інструменту став застосовуватися досить часто в різних автомайстернях, а також автомобільних сервісах, шиномонтажах та компаніях, що займаються обробкою металу.

За допомогою цього обладнання можна виконувати процеси, пов'язані з фарбуванням різних поверхонь. Можна також виконувати роботи, які мають на увазі шліфування деталей, підкачувати шини та багато іншого.

Пневматичний інструмент працює за допомогою енергії, що їх повітряних потоків, що знаходяться в стислому вигляді. Такий технічний пристрій використовується в багатьох різних виробничих сферах, а також у будівництві.

Якщо Ви оберете комплект пневматичного інструменту, то отримаєте якісно виконаний набір з аерографа, пульверизатора, інфлятора та пневмоочисника.

Комплект пневмоінструменту може включати засоби, що розпорошують фарбу, які володіють великим обсягом продуктивності, і здатністю працювати в запилених і загазованих місцях. Через те, що інструменти мало важать, ними легко і зручно користуватися в роботі. Такий пневматичний інструмент чудово підходить для автомобільного сервісу.

Фахівці, які виконують роботи, пов'язані з ремонтом та обробкою, а також художні, оформлювальні робочі процеси, можуть використовувати пневмоінструмент, щоб швидко та якісно виконати поставлені завдання.

У наборі пневматичного інструменту можна знайти пістолет, що використовується в підкачуванні шин, що підводить шланг з фарбопультом, включаючи пістолет, що застосовується в мийці, та багато іншого.

Параметри пневматичних інструментів

Існує кілька основних параметрів, якими володіє набори пневматичного інструменту Прокрафт:

  • Перша особливість – надійна конструкція. Технічний пристрій є міцним, стійким до морозу та механічним пошкодженням, що забезпечується конструкцією.
  • Пневматичний інструмент довго прослужить у роботі. Виготовляються моделі, які здатні тривалий час працювати без перерв.
  • Герметичність. Це також особливість пневмоінструменту, яка дозволяє убезпечити пристрій від попадання різних порошинок та вологи.
  • Пневматичний інструмент компактний. Через це його зручно використовувати у роботі.
  • Функціональність. Ще один параметр пневмоінструменту, який дозволяє виконувати навіть складні роботи, тому що в комплекті є багато різних інструментів різного призначення.

У яких областях застосовується і особливості підбору пневмоінструменту?

Характеристики, які є важливими при покупці набору пневматичного інструменту в інтернет магазині, є:

  • Витрата повітря, що дозволяє побачити рівень залежності обладнання від компресора.
  • Робочий тиск, від чого залежить продуктивність пристрою. Робочий тиск має бути меншим на двадцять або тридцять відсотків щодо показників компресора, до якого пневмоінструмент підключається.

Пневматичний інструмент з набору пневматичного інструменту Procraft має великий перелік переваг. Першою перевагою є висока продуктивність обладнання, а другою – захист від пилу та вологи. Технічний пристрій можна купити за доступною ціною, а також не пожежонебезпечний і невибухонебезпечний.

Рівень шуму низький під час використання. Зручність у роботі, тому що мало важить. Всі ці переваги мають пневматичний інструмент. Комплект пневмоінструменту не потрібно підключати до електромережі. Він працює за допомогою компресора, який працює на дизельному паливі або бензині.

Розвиток та перспективи

Зараз комплекти інструментів створюють із матеріальних засобів, що мають високий рівень міцності, які мають сатин-хромове покриття. Щороку виконуються дослідження, створюються новинки, де старі моделі покращуються.

Щоб замовити набори пневматичного інструменту Procraft, потрібно зателефонувати за контактним телефоном.

Спасибо!