Акумуляторні гайковерти

Параметри
Наявність
Число оборотів холостого ходу: 0 - 2200 / 2200 об/хв
Тип патрона: 1/2 '' (12.7 мм)
Вага: 1.2 кг
Максимальний крутний момент: 350 Нм
Число оборотів холостого ходу: 0 - 2500 об/хв
Тип патрона: 1/2 '' (12.7 мм)
Вага: 1,7 кг
Максимальний крутний момент: 560 Нм

Кожен сучасний чоловік обов'язково має зібрати відповідний комплект інструментів для того, щоб ефективно справлятися зі своїми домашніми обов'язками, а також за необхідності використовувати обладнання у роботі. Однією з найважливіших частин є гайковерти акумуляторні. Тепер процес закручування гайки займає лише кілька секунд. В результаті на акумуляторні гайковерти ціна виправдовується значним збільшенням продуктивності та швидкості.

Види акумуляторних гайковертів

Гайковерти акумуляторні можна купити різні, все залежить від того, як саме завдання необхідно здійснювати за допомогою цього інструменту. Варто виділити основну класифікацію:

  • Купити ненаголошені акумуляторні гайковерти в Україні необхідно тим, кому важлива швидкість роботи. Вони досить швидко справляються з поставленим завданням, за кілька секунд можна закрутити або викрутити кріплення.
  • Крім того, є ударні акумуляторні гайковерти в інтернет-магазині Procraft. У нас ви знайдете такі інструменти, які, крім обертання, здійснюють удари. Це дозволяє впоратися із найміцнішими гайками. Ідеальний варіант для ремонтних робіт, якщо потрібно видалити заржавіле кріплення.

Професіонали нерідко мають обидва інструменти, але для домашнього використання цілком достатньо одного варіанту, головне вибрати той, який пріоритетніший для необхідних завдань.

Основні критерії вибору

Гайковерти акумуляторні шуруповерти можуть бути різними. При виборі обов'язково потрібно користуватися рекомендаціями професіонала, щоб інструмент служив якнайдовше і забезпечував легкість у процесі роботи:

  • Виробник. Необхідно вибирати лише інструменти, які надає перевірений виробник. Зокрема, можна звернути увагу на акумуляторні гайковерти Procraft.
  • Розмір та вага інструменту. Обов'язково потрібно аналізувати, наскільки легкий агрегат, адже дуже важливо, щоб руки майстра не втомлювалися навіть під час тривалої роботи.
  • Необхідно детально аналізувати кількість оборотів, від них залежить додаткова потужність інструменту, його швидкість та сила.
  • Кількість швидкостей. Залежно від цього, можна максимально точно налаштувати акумуляторні гайковерти Прокрафт.
  • Однією з найважливіших критеріїв є тип харчування. Є можливість підібрати інструмент, який у процесі роботи має бути завжди включений до мережі. Це економія, але в такому разі буде обмежено використання місцями, де є розетки. Часто гайковерт може знадобитися для роботи в саду, для будівництва або ремонту при відключеному електриці. Саме тому моделі з акумулятором набагато привабливіші та перспективніші. Їх можна сміливо вважати універсальними.

Плюси та мінуси акумуляторного гайковерта

При виборі інструмента з акумулятором обов'язково потрібно оцінити, які є плюси та мінуси в таких гайковертах. Єдиним недоліком стає необхідність контролювати рівень заряду. Якісні сучасні моделі здатні підтримувати автономну роботу досить довго, крім того вони дуже швидко заряджаються.

Переваг можна виділити кілька:

  • немає прив'язки до розеток, можна використовувати в будь-якому місці;
  • можна працювати на відкритому повітрі, якщо немає джерела живлення;
  • автономність, навіть якщо немає електрики, подібний інструмент продовжуватиме працювати.

Акумуляторні гайковери вибирають практично всі сучасні чоловіки для свого комплекту інструментів. Це справді універсальний варіант, який допоможе впоратися з будь-якими роботами незалежно від локалізації.

Спасибо!