Акумуляторні дискові пилки

Параметри
Наявність
Число оборотів холостого ходу: 0 - 6500 об/хв
Вага: 2,5 кг
Ємність батареї: 2 Аг, 4 Аг, 8 Аг
Номінальна напруга: 20 В
Число оборотів холостого ходу: 0 - 5200 об/хв
Плавний пуск: Є
Діаметр диска: 185 х 1.6 х 25.4 мм
Кут різання: 0 - 56°

Акумуляторні дискові пилки є універсальним інструментом для розпилювання деревини. Вони можуть бути різними, варто обов'язково вибирати якісний варіант від перевіреного виробника із гарною репутацією.

Дискові пилки дозволяють прискорити процес роботи. Це електроінструмент, а значить, на розпил потрібно набагато менше зусиль, ніж при використанні звичайної пилки. Витрати на електроустаткування з лишком виправдовуються тим фактом, що вдається прискорювати робочий процес, а також збільшувати виробник. При цьому якість буде лише покращуватися, адже дискові пилки мають підвищену точність.

Основні правила вибору

На акумуляторні дискові пилки ціна може бути різною. Однак, вибирати тільки на підставі вартості подібний інструмент категорично не можна. Рекомендується звертати увагу на кілька основних критеріїв:

  • Виробник. Акумуляторні дискові пилки можна купити від різних виробників, але найкраще орієнтуватися на тих, які вже досить давно на ринку.
  • Глибина пропила. Залежно від цього критерію визначається ефективність роботи. Він визначається на підставі діаметра диска.
  • Лазерний маркер. Завдяки його наявності акумуляторні циркулярні дискові пилки забезпечують максимальну точність роботи, а також швидкість. Можна без додаткових розміток побачити лінію спила, яка буде результатом.
  • Плавний запуск. Це важлива функція, яку мають кращі акумуляторні дискові пилки в Україні. Вона забезпечує додаткову безпеку та гарантує безпеку, адже оберти набираються поступово.
  • Можливість підключення пилососу. За допомогою цього додаткового пристрою можна забезпечити бездоганну чистоту робочого місця.

На підставі всіх цих критеріїв кожен може знайти для себе акумуляторні дискові пилки, інтернет-магазин пропонує моделі, що відповідають усім вимогам власників.

Особливості інструменту

Особливої ​​уваги варті акумуляторні дискові пилки Procraft. Це універсальний інструмент, який підійде для вирішення різних завдань. Зокрема, йдеться як про прості побутові роботи, так і про професійне виконання розпилу. Подібна сучасна пилка забезпечує допомогу з вирішенням різних будівельних та ремонтних завдань. Її можна використовувати як для поздовжнього, так і поперечного розпилу. 

Зокрема варто виділити кілька основних переваг саме такого інструменту:

  • Компактний розмір, за необхідності легко взяти інструмент із собою.
  • Ідеальне поєднання ціни та якості, це досить практичні та надійні пристрої.
  • Легка вага. Є можливість працювати навіть однією рукою, а другим просто притримувати матеріал і спрямовувати рух.
  • Можливість тривалої роботи без підзарядки дозволяє використовувати цю пилку не тільки для швидкого розпилу, але й для серйозної праці.

У кожного чоловіка обов'язково має бути необхідний комплект інструментів. В даний час йдеться не тільки про набір викруток і ключів, але і про електроустаткування. Воно допомагає збільшити швидкість роботи, продуктивність та гарантує якість. Крім того, сучасні якісні інструменти мають акумулятор, щоб була можливість користуватися ними навіть без підключення до мережі. 

Акумуляторні дискові пилки Прокрафт обов'язково потрібні для комплектації кожного набору інструментів, щоб впоратися з розпилом будь-яких деревних матеріалів, а також його можна використовувати для деяких пластикових виробів.

Спасибо!