Плиткорізи

Параметри
Наявність
Плиткорез Procraft PF1000/180
Плиткорез Procraft PF1000/180
Плиткорез Procraft PF1000/180
Плиткорез Procraft PF1000/180
Плиткорез Procraft PF1000/180
Плиткорез Procraft PF1000/180
Плиткорез Procraft PF1000/180
4/5 15 відгук
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 1000 Вт
Число оборотів холостого ходу: 2950 об/хв
Плиткорез Procraft PF1200-200 (подача води)
0/5 0 відгук
Напруга: 220 В
Потужність: 1200 Вт
Число оборотів холостого ходу: 2950 об/хв
Вага: 26,2 Кг
Плиткорез Procraft PF1300-200 (подача води)
0/5 0 відгук
Напруга: 220 В
Потужність: 1300 Вт
Число оборотів холостого ходу: 2950 об/хв
Вага: 35 Кг
Плиткорез Procraft PF1650-400 (подача води)
3/5 1 відгук
Напруга: 220 В
Потужність: 1650 Вт
Вага: 79 кг
Максимальна глибина різу: кут 90°/45° 110/70 мм

Купити професійний плиткоріз функціональний рекомендується фахівцям, які займаються наданням послуг по кладці плитки. Також пристрій стане в нагоді для тих, хто планує своїми руками робити ремонт. Функціональність всіх моделей спрямована на якісний, швидкий і точний розкрій матеріалу.
З основи можна вирізати фігурки, для яких характерні прямі або криві лінії. А отвори на поверхні плитки можуть бути овальними або круглими. Варіантів маса, оскільки плиткоріз електричний ручний відкриває широкі можливості для вирішення найрізноманітніших завдань в підготовці плитки до її викладенні.

Призначення електричних плиткорізів

При визначенні призначення плиткорезов треба зазначити, що цей пристрій буває двох основних типів. Перший орієнтований на пряму різання, другий - на фігурну.
При цьому в будь-якому випадку пристрій створено для роботи з плиткою - її нарізкою і підготовкою до викладення. Купити електроплиткоріз вигідно, тому що він допомагає акуратно готувати матеріал, який характеризується крихкістю і твердістю.
Без плиткоріза розділити кераміку на кілька ідеально вивірених частин практично неможливо. Поверхня з високою ймовірністю через ручний і нерівномірний вплив буде кришитися, матеріал розколеться, та й лінії навряд чи будуть чіткими. Тому ручний електричний плиткоріз практично незамінний, коли мова йде про серйозну роботу з плиткою різного типу і розмірів.
Плиткоріз купити в Україні можна для роботи з різними матеріалами. Так, у продажу представлені моделі, призначені для обробки:

 • клінкеру;
 • керамограніту;
 • кахлю;
 • каменю (мармуру).

Це не означає, що для вирішення професійних завдань доведеться купити електричний плиткоріз всіх видів - є комбіновані моделі з певним функціоналом, орієнтовані на рішення конкретного спектру завдань.

Конструктивні особливості плиткорізів

Більшість моделей плиткорізів за функціоналом і можливостями усереднені, тобто технічними характеристиками і потужністю відрізняються, але перелік функцій однаковий.
Конструкція типового пристрою стаціонарного типу включає такі елементи:

 • станина (рама);
 • дві направляючі трубки;
 • каретка, пересувається на підшипниках;
 • ріжучий елемент (його тип визначає функціонал і призначення моделі).

Плиткоріз побутовий для ручного типу обладнаний рукояткою. Під час її використання майстер тисне на прилад, а ріжучий елемент створює розріз на поверхні плитки.
Також стаціонарний плиткоріз встановлюється на платформу - раму, а на ній є амортизаційні накладки. Саме сюди викладається і фіксується плитка перед тим, як буде розпочато роботу.
Конструкція багатьох пристроїв передбачає додавання резервуара для води, який забезпечує створення так званого мокрого різу. Не виключено і оснащення конкретної моделі додатковими елементами, що допомагають виконувати безліч різних завдань і дій з плиткою.
Один з важливих елементів в конструкції, позначений вище, - ті самі ріжучі ділянки. Вони відрізняються за формою, діаметром, загальним розміром, характеристикам різців.
Виробляється основна, базова частина з литої сталі високої міцності. Часто її покривають шаром хрому. Прогумовані ніжки, висота яких підбирається в залежності від умов експлуатації та поточних потреб, підтримують стійкість всієї конструкції. Кобальт і вольфрам, що містяться в складі сталевих елементів, гарантують надійність і довговічність виробу. Саме тому купити професійний плиткоріз на довгий термін не так складно, як це відбувається з іншими видами ріжучих станцій.
Одна з найважливіших характеристик моделей - потужність двигуна, вбудованого в систему. Від цього показника залежить функціональність, швидкість роботи, якість результату. Тут працює звичний принцип - чим потужніший пристрій, тим краще він  працює. Якщо ви плануєте купити плиткоріз електричний в Харкові, зверніть увагу на потужну модель, яка забезпечить вирішення більшості видів завдань, пов'язаних з підготовкою плитки до викладення на об'єкті.
Наведемо кілька прикладів, як потужність впливає на сферу застосування різних моделей плиткорізів:

 • для розрізання керамограніту зі збереженням якості створюваних ліній потрібна потужність моделі в межах від 1 до 1.2 кВт;
 • для розрізання кахлю потрібна потужність двигуна в межах від 0.7 до 1.5 кВт;
 • для роботи з мармуром потрібно потужність від 2 кВт і більше.

Як бачите, купити плиткоріз в Харкові потужніший краще компаніям, які планують працювати з мармуром або іншим натуральним каменем з високою щільністю.
Від потужності двигуна також залежить довговічність інструменту і в цілому якість виконуваної ним роботи за один цикл (від попереднього обслуговування до наступного).
Зверніть увагу! Кількість обертів двигуна на холостому ходу може відрізнятися в різних моделях. Цей параметр не є визначальним в оцінці функціональності інструменту, тоді як за умови високої потужності число обертів набуває певну роль.
Для роботи з каменем і керамікою рекомендується використовувати моделі з кількістю обертів 2000-3000 на хвилину. Як правило, більшість плиткорізів розраховані на обертання не більше 4200 об / хв, але в продажу зустрічаються і більш прогресивні моделі. Інше питання - чи є сенс в їх застосуванні? Якщо мова йде про професійне, часте і навіть постійне використання пристрою, тобто для побутових цілей або періодичного застосування, відповідь, швидше, буде «ні».
Купити електричний плиткоріз в Україні краще після отримання консультації, якщо ви не знаєте, яка саме модель більше підійде для вирішення ваших завдань.

Види функцій електричних плиткорізів

Недорогий електричний плиткоріз обладнаний стандартним функціоналом і в більшості випадків здатний забезпечити всі існуючі завдання при підготовці матеріалу. Однак є моделі, які обладнані додатковими функціями.
Найпростіші пристрої підтримують різання по прямій лінії. Якщо говорити про додаткові, а не основні функції, то серед таких можуть бути такі:

 • підключення пилососа (якщо виконується суха різка, то під час роботи утворюється багато пилу, і тоді пилосос стає справжнім порятунком);
 • система подачі води на диск (необхідна для виконання мокрого різання, при якому навіть в активній фазі застосування інструменту перегріви практично виключені, а головне, тривала і безперервна робота буде безпечною);
 • підключення бічної платформи (розмір плитки, з якою працює майстер, зазвичай відрізняється, а саме додаткова платформа допомагає зробити роботу з великими елементами можливою ​​і цілком зручною);
 • кутовий упор (плитку вдається різати без виконання попередньої розмітки, причому упор можна регулювати до 45 градусів);
 • додаткові елементи для фігурного різання (потрібні для створення круглих отворів - в такому випадку додатково використовується колоріз).

Ціна плиткоріза буде відрізнятися в залежності від функціональності і комплектації пристрою. Транспортувальні ролики і складні ніжки - додаткові варіанти комплектації, які в ряді випадків значно спрощують застосування пристрою.

Переваги використання електричних плиткорізів

Плиткоріз «електро» простіший в застосуванні і функціональний, ніж механічний аналог. Кілька основних переваг на користь такого вибору:
плиткоріз електричний купити в Україні можна практично в будь-якому існуючому виконанні - варіантів моделей, комплектацій і т .ін. маса;

 • зручність використання;
 • простота безперебійного управління;
 • можливість дооснащення;
 • зазвичай на електроприладі вдається набагато швидше обробляти плитку, ніж це відбувається у випадку з механічним установками.

Коштує плиткоріз електричний недорого, зате такий інструмент робить нарізку матеріалу більш простою, швидкою і мінімізує ймовірність отримання браку. Купити плиткоріз в Києві можна наступних видів:

 • Переносний. Це настільний тип, який зазвичай встановлюється на верстак. Мобільний інструмент підходить для забезпечення потреб робітників бригад,  що реалізовують великі проекти на місці виконання робіт.
 • Стаціонарний. 
 • Обладнаний великої станиною. Можна обробляти не тільки дрібну плитку, але і великі плити.

Можна підібрати плиткоріз професійний або побутовий, який буде не дуже потужним і продуктивним, але цілком згодиться для вирішення ряду типових задач.
Ціни на плиткорізи відрізняються - чим більше і продуктивніше установка, тим, скоріше за все, вона виявиться дорожче. Однак цей принцип працює не завжди - краще проконсультуватися з менеджером перед тим, як зробити замовлення, якщо ви недостатньо розбираєтеся в цьому типі спецобладнання.
Якщо ви хочете купити хороший плиткоріз, зверніть увагу на тип приводу. Класифікувати інструмент за цим критерієм можна так:

 • механічний (переносний, компактний, недорогий; працює за рахунок ролика, рух якого активується вручну);
 • багатофункціональний (оснащується додатковими пристосуваннями, необхідними для вирізання отворів).
 • Отже, зазначимо найважливіше. Плиткоріз електричний настільний характеризується параметрами силових вузлів, серед яких:
 • швидкість обертання (2000-3000 обертів на хвилину - стандартний усереднений показник);
 • потужність двигуна (в середньому досить 750-1500 Вт, іноді більше, якщо планується працювати з твердими матеріалами);
 • висота різу (рекомендується орієнтуватися на специфіку роботи).

Купити професійний плиткоріз електричний ви можете в нашій компанії. У нас широкий асортимент моделей, серед яких можна зупинитися як на простому побутовому варіанті, так і на багатофункціональному потужному пристрої, орієнтованому на виконання великих обсягів складних робіт.
Також у нас ви зможете замовити електричний ручний плиткоріз для побуту або роботи на різних об'єктах. При необхідності надамо консультацію, допоможемо з вибором. Ознайомитися з більш детальною інформацією також можна при прочитанні описів до моделей. Якщо вас цікавить ціна на плиткоріз певної моделі, уточніть її у представника компанії.
Гарантуємо високу якість всіх пристроїв та інструментів, які ми поставляємо нашим клієнтам, швидке обслуговування, своєчасне відправлення замовлень. Якщо у вас залишилися питання або потрібні уточнення, зателефонуйте нашому представнику за номерами телефону, вказаним на сайті. Ми допоможемо вибрати найбільш підходящу модель для вашої діяльності.

Спасибо!