Про компанію

Компанія Procraft давно і успішно займається продажем бензо- і електроінструментів, будівельного устаткування і верстатів різного функціоналу.

Ця компанія є одним з провідних виробників професійного електроінструменту.

Продукція Procraft вже має досить широке коло шанувальників у професійній будівельній середовищі, і, звичайно, це не може не радувати.

З 2004 року якість інструментів Procraft встигли оцінити десятки тисяч майстрів.

Але нам цього мало, що не будемо приховувати. Наша головна мета - зробити Procraft ім'ям прозивним в українському сегменті ринку. Щоб перша думка у кожного, кому необхідний будівельний інструмент - від зварювального апарату до простого шурупа - була словом Procraft.

І, повірте, наша компанія, поставивши собі таку високу планку, що не відступить від задуманого.


Чому ж ми так упевнені, що досягнемо мети?

Це, без зайвої скромності, "золотий перетин" на ринку будівельного обладнання. Педантичність і акуратність відображаються в кожній деталі і механізм інструментів Procraft. Скрупульозний підбір вихідних матеріалів, високоточна технологія виготовлення, регулярні інновації - сукупність цих факторів роблять продукцію Procraft еталоном якості і надійності.

А прийнятна цінова складова, яка складається з адекватної оцінки витрат, остаточно переконує покупця в правильності вибору.

Ми дійсно хочемо, щоб кожен наш покупець був задоволений. Це не бравада і не порожні слова. Індивідуальний підхід і консультації кваліфікованих менеджерів - один з наших головних пріоритетів. Привітне спілкування, оперативність, дохідливість пояснень і лояльність до кожного, хто звернувся до нас - методи, що дозволили нашій компанії отримати масу вдячних клієнтів. І дали можливість говорити про наступну складової успіху.

  1. Власне - наш продукт
  2. персоналізація клієнта
  3. добре ім'я

Реноме компанії Procraft - те, чим ми пишаємося. Негативну думку про нас (а людський фактор - складна змінна, і може бути будь-яке) - воістину виклик! І ми не заспокоїмося, поки не знайдемо і не усунемо причину, по якій воно виникло. Procraft цінує свою репутацію - саме тому до нас звертаються знову і знову.

Якщо Ви шукаєте електроінструменти - звертайтеся в Procraft.ua. Ми гарантуємо Вам, що наше партнерство буде плідною та взаємовигідною.