Токарні верстати

Параметри
Наявність
Напруга: 220 В
Частота струму: 220 В
Потужність: 750 Вт
Вага: 32 кг

Деревообробний верстат для побутових потреб або для забезпечення професійної діяльності займає порівняно мало місця. Його можна встановити в умовах обмеженого простору, в невеликій домашній майстерні або на території промислової зони.

Елементи, виконані з дерева, є практично у всіх пристроях, меблевих конструкціях, інших типах предметів і виробів. Дерево як було, так і буде затребуваним. Тому його швидка і якісна обробка - процес актуальний.

Щоб уникнути необхідності вручну робити дерев'яні заготовки, скоротити час на діяльність і поліпшити якість готового результату, рекомендується купити настільний деревообробний верстат - в Україні вибір моделей широкий, тому підібрати можна таку, яка буде відповідати вашим вимогам і буде доступна за бюджетом.

Основне призначення деревообробних верстатів

Настільний деревообробний верстат може бути оснащений певним набором функцій, для нього будуть характерні задані характеристики і технічні параметри. Все це визначає експлуатаційні можливості, що безпосередньо впливають на одержуваний в роботі результат.

Деревообробні верстати для побуту призначені для вирішення основної групи завдань:

 • обробка дерева будь-якої форми;
 • обробка дерева будь-якої площини;
 • виконання дій з деревом для отримання певного результату (верстати можуть
 • виконувати різні функції і працювати в різних режимах - це визначає їхні різновиди, класифікація за якими детально розміщена нижче).

Функціонал моделі впливає також на швидкість роботи. Тому, якщо ви плануєте купувати кращий деревообробний верстат для будинку, то краще зупинитися на більш «навороченній» моделі. Вони вміють створювати складні різьблення під великим кутом, а не тільки виконувати поверхневу обробку. Такі функціональні верстати, як правило, більш потужні в порівнянні зі звичайними недорогими. А ціна на них не завжди висока - можна підібрати універсальну домашню модель з високим показником потужності, великим набором функцій. При цьому верстат не займатиме багато місця.

Види деревообробних верстатів

Комбіновані деревообробні верстати для побуту вважаються найбільш затребуваними, оскільки їх покупка найбільш обґрунтована за рахунок різноманітного функціоналу. Такі моделі виконують основний набір дій - підготовка, обробка поверхні, створення декоративних елементів.

Основні види верстатів комбінованих деревообробних:

 • Автономні. Електродвигун встановлений в станині під робочим столом. Цей тип обладнання вважається споконвічно домашнім - такі моделі менше, компактніше і на них легше навчитися працювати, але і функціонал тут більш примітивний.
 • Настільні. Оснащені рейсмусом. Складні в застосуванні, але навіть вдома, керуючись інструкцією, можна розібратися. Займають більше місця, наближені до професійного типу.

Верстат універсальний деревообробний будь-якої моделі спрямований на обробку поверхні з дерева або дерев'яної заготовки. Тому класифікувати обладнання по функціоналу або за технічними характеристиками складно. Орієнтуватися у виборі відповідного виду рекомендується на цілі і завдання, яких належить досягати. Так, якщо побутової деревообробний верстат буде стаціонарним, то його перевезення або установка в новому місці виявиться важкою. Автономні верстати зручні для тих, хто більш мобільний.

Конструкція деревообробних верстатів

Комбіновані деревообробні верстати і звичайні характеризуються схожою конструкцією. Електродвигун, само собою, присутній завжди, але може бути встановлений вгорі або в станині.

Стільниця побутових верстатів розділена на функціональні зони. У професійних моделях подібного немає - розрахунок йде на те, що майстер і так все знає. Купити універсальний деревообробний верстат в Україні нескладно - моделей у нас представлено багато. Наприклад, є і такі, які призначені для одночасного виконання кількох завдань. На отримання результату може знадобитися більше часу, зате майстер зможе реалізовувати складні столярні проекти на своїй приватній території. Наприклад, за допомогою такого обладнання незалежно від типу його конструкції виробляються і обробляються елементи меблів, декоративних пристосувань, побутових виробів.

Конструкція кожного верстата передбачає впровадження мотора, потужність якого може відрізнятися. Ще важливим критерієм можна позначити частоту обертання ротора.

Оснащення деревообробних верстатів

Купити деревообробний верстат для будинку в Україні можна з різним набором функцій. Їх наявність визначає оснащення і конструкція обраної моделі. Так, верстати можуть поставлятися з такими елементами (в різній комплектації):

 • кругла пила;
 • фреза;
 • свердло;
 • абразивний круг;
 • рейсмусовий вал;
 • стругальний вал.

У тому, яка комплектація цікавить певного майстра, розібратися нескладно. Рекомендується визначити межі своєї сфери діяльності і підібрати таке обладнання, яке допоможе отримувати конкретний результат. При цьому багатофункціональні деревообробні верстати оснащуються і додатковими конструкціями, що забезпечують наступні функції:

 • пригнічувач вібрації;
 • повільний пуск;
 • магнітний пускач;
 • запобігання порушенням через стрибки напруги;
 • функція аварійного відключення;
 • захист від перегріву (за це відповідає термореле);
 • автоматична подача заготовок.

Кожна з позначених можливостей забезпечується додатковим оснащенням верстата.

Функції деревообробних верстатів

Основна функція, яку виконує токарний деревообробний верстат - обробка поверхні. Решта можуть бути характерні для певних моделей. Доповнимо перелік функціоналу наступними популярними позиціями:

 • Свердління і фрезерування. За ці дії відповідають впроваджений у верстат вал ножів. Вони встановлюються в горизонтальній площині і фіксуються патроном. Ножі теж можуть відрізнятися. Багато що залежить від якості загострення, особливостей форм і розмірів виробів. Ножів в комплекті буває кілька - особливості кожного необхідно вивчати при виборі моделі окремо.
 • Шліфування. За цю функцію відповідає спеціальний шліфувальне коло. Воно встановлюється в свердлильний модуль. У деяких моделях модулі отримали ще додаткові вальца, що поліпшують якість і прискорюють результат роботи.
 • Розпил. Модуль ножів або дискова пилка відповідають за розпилювання. Найчастіше зустрічається диск, а ножі - рідше. Не можна сказати, що один з варіантів однозначно краще. Знову ж таки, треба дивитися на якість загострювання і використовуваних у виробництві ріжучих елементів матеріалів.
 • Фугування і стругання. Використовується вал ножів. Монтується посередині функціональної зони на великій ділянці стільниці.

Побутові деревообробні верстати характеризуються такими можливостями:

 • Різання кількох типів. Це може бути прямолінійний різ, вигнутий і поздовжній.
 • Свердління. При цьому діаметр одержуваних отворів відрізняється в залежності від підібраного типу інструменту.
 • Виробництво будматеріалів шляхом пресування.
 • Стругання, шліфування - по суті, всі типи обробки на площині.
 • Створення та надання складних форм шляхом використання різних фрез. Можна зробити будь-яку заготівлю для декоративних виробів або меблевої продукції. Тут немає обмежень, якщо є самі фрези і навички роботи з ними.
 • Створення конуса, обробка циліндричних поверхонь.

Комбіновані деревообробні верстати оснащуються більш широким функціоналом, що забезпечує отримання певного результату, необхідного майстру.

Переваги деревообробних верстатів

Купити побутовий деревообробний верстат в Україні можна практично в будь-якому виконанні. Якщо ви займаєтеся роботою з деревом, то ручний метод буде відчутно програвати на тлі покупки і використання навіть не професійного, а побутового пристрою.

Чому верстат деревообробний побутовий дійсно вигідно купувати? Позначимо ряд переваг вибору однієї з моделей пристроїв:

 • Обсяг роботи зменшується. Йдеться навіть не про час, що витрачається на діяльність, а саме про обсяг дій. Менше зусиль для отримання результату - важливий плюс використання професійної техніки.
 • Підвищена якість. Ручна обробка не дасть такої якості, як у випадку з машинної. Тут і точність, і рівні вигини і багато інших плюсів.
 • Підвищений показник продуктивності праці. Простіше кажучи, купити побутовий деревообробний верстат рекомендується всім, хто планує працювати багато або просто не хоче витрачати на це багато часу. В середньому в сім разів швидше вдається виконувати одні і ті ж дії, які ви раніше робили вручну, за допомогою верстата.

Купити верстат деревообробний універсальний в Україні можна в будь-якому вигляді. Побутові пристрої теж відрізняються, як правило, потужністю, розмірами і функціоналом.

Процес роботи не буде автоматизованим повністю, зате час на вирішення завдань скоротиться. Професійне обслуговування проводити доведеться, але рідко. Це стосується будь-якої техніки - за нею потрібно доглядати і, головне, вчасно звертати увагу на неполадки, якщо вони є.

Деревообробні верстати стрічкові працюють з різними інструментами. Можна купити пристрій з додатковим набором, а потім міняти ріжучі елементи для отримання потрібного на конкретний момент результату.

Критерії вибору деревообробного верстата

Побутові деревообробні верстати купити в Україні можна в різному виконанні. Рекомендується орієнтуватися на наступні критерії:

 • Тип мережі живлення. 220 В - стандартний показник для побутових пристроїв. 380 В вказується на професійних моделях, вони не працюють на стандартній мережі.
 • Потужність. Комбіновані моделі 1500 Вт - нормальний вибір для домашнього використання. Знайти більш високий показник потужністю не професійного типу складно.
 • Число обертів. Мінімум вибирайте 2800 обертів на хвилину. 7500 - як правило, максимальний показник для побутових пристроїв.
 • Глибина стругання. Це важливий критерій, оскільки він безпосередньо впливає на готовий результат. Зазвичай для повноцінної діяльності досить глибини стругання в 3 мм.
 • Кут пиляння. Часто майстри не змінюють кут роботи, тому що в цьому немає особливої ​​необхідності. Яку модель вибирати - справа кожного.
 • Маса пристрою, загальні розміри. Як правило, чим компактніше верстат, тим менше функцій він виконує, тим вужчі можливості, але це правило діє не завжди.

Купити деревообробний верстат універсальний для побутового використання рекомендуємо в нашій компанії. Ми гарантуємо високу якість, надійність продукції, повноцінний інформаційний супровід, своєчасні поставки.

Спасибо!