Гравери

Параметри
Наявність
Гравер Procraft PG400 з патроном
Гравер Procraft PG400 з патроном
Гравер Procraft PG400 з патроном
Гравер Procraft PG400 з патроном
Гравер Procraft PG400 з патроном
Гравер Procraft PG400 з патроном
Гравер Procraft PG400 з патроном
0/5 0 відгук
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 400 Вт
Число оборотів холостого ходу: 8000-30000 об/хв
Гравер Procraft PG400 set 234
Гравер Procraft PG400 set 234
Гравер Procraft PG400 set 234
Гравер Procraft PG400 set 234
Гравер Procraft PG400 set 234
Гравер Procraft PG400 set 234
Гравер Procraft PG400 set 234
4/5 7 відгук
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 400 Вт
Число оборотів холостого ходу: 8000-30000 об/хв
Гравер Procraft PG400 set 216
Гравер Procraft PG400 set 216
Гравер Procraft PG400 set 216
Гравер Procraft PG400 set 216
Гравер Procraft PG400 set 216
Гравер Procraft PG400 set 216
Гравер Procraft PG400 set 216
Гравер Procraft PG400 set 216
4/5 17 відгук
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 400 Вт
Число оборотів холостого ходу: 8000-30000 об/хв

Різка по металу, скла, каменю або пластику вимагає від працівника не тільки спеціальних знань і навичок, а й використання професійного інструменту. З цим завданням відмінно впорається гравер. У каталозі компанії Прокрафт представлено кілька варіантів приладів для вирішення різних проблем.

Що таке гравер

Гравер Прокрафт - невеликий професійний інструмент, який використовується для нанесення гравіювання, полірування, заточування і шліфування різного виду поверхонь. Апарат має довгастий витягнутий пластиковий корпус, всередині якого розташований мотор і робоча насадка. Пристрій працює від електромережі. Він вирізняється широкою сферою застосування, зручністю використання.

Область застосування гравера

Інструмент використовується для механічного впливу на матеріал. З його допомогою виконуються наступні види робіт:

 • Гравіювання. Гравер застосовується для нанесення зображень на камені, склі, полікарбонаті та ін. матеріалах. Зміна насадок і різна ступінь натискання в процесі роботи дозволяє створювати справжні картини. З його допомогою оформлюються пам'ятні таблички, рекламні стенди, арт-об'єкти і меморіали;
 • Видалення старої фарби, забруднень. Для цих цілей використовується обладнання з повстієвою насадкою, наждачним папером або абразивним кругом. Робота гравером - ідеальне рішення для очищення поверхні у важкодоступних місцях;
 • Тонке різання. За допомогою апарату виконуються спилювання і різання металів, деревини, каменя і т ін. Гравер - улюблений інструмент всіх ювелірів. Він застосовується для створення чітких граней на елементах ювелірних виробів.

Ручний гравер - один з найбільш затребуваних апаратів. Він застосовується в автослюсарній справі, деяких видах промисловості, а також в побуті. Простий і зручний прилад здатний за допомогою набору насадок вирішити безліч завдань.

Будова граверу

Зовні інструменти дуже схожі, тому перш ніж купити гравер, варто розібратися в його будові та принципі роботи. Це допоможе підібрати підходящу модель. Апарат складається з таких частин:

 • Пластиковий корпус;
 • Мотор;
 • Дріт;
 • Крильчатка, вал, стопор;
 • Кнопка пуску і вимикання;
 • Цанга;
 • Насадки.

Середня вага приладу складає 300-500 г, що дозволяє використовувати його навіть однією рукою.

Матеріал корпусу

У нашій компанії можна купити професійний гравер з особливо міцного пластику. Корпус має витягнуту форму, звужену на кінцях. На пластиці є насічки для вентиляції повітря і запобігання перегріву двигуна. У ряду моделей на корпусі є гумові вставки. Їх завдання - фіксація кисті руки, що дозволяє виконувати дрібні роботи. Конструкція корпусу розроблена для зручності нанесення дрібних деталей на матеріал. Пластик стійкий до механічних пошкоджень і високих температур. На корпусі є невелика кнопка увімкнення і вимкнення. Її розташування дозволяє керувати приладом, не змінюючи положення кисті.

Електродвигун

Пристрої комплектуються колекторним двигуном. У цьому випадку шпиндель фактично виступає в якості вала якоря. Наявність редуктора НЕ передбачається. У нашому інтернет-магазині можна професійний гравер купити в Україні з різною потужністю двигуна.

Пристрої з потужністю менше 200 Вт належать до побутових, інструменти з великим показниками використовуються для вирішення професійних задач. Чим потужніше мотор, тим точніше буде гравірування, різка та свердління, а також розширюється список матеріалів, що підлягають обробці.

Цанга і насадки

Цанга - утримує патрон пристрою, куди вставляються насадки. Важливо максимально сильно зафіксувати елементи і не допустити в процесі роботи зміни їхнього економічного становища. Цанги, якими обладнаний гравер електричний від Прокрафт, надійно утримують насадки, що дозволяє виконувати технічно складні роботи з максимальною точністю.

Інструмент комплектується набором насадок. Вони розрізняються за сферою застосування. Перед тим, як купити гравери в Україні, перевірте комплектацію приладу. Типи насадок:

 • Алмазні бори. Вони використовуються для нанесення точних малюнків або написів. Розрізняються за розміром;
 • Шліфувальні насадки застосовуються для додання гладкості матеріалу, видалення дрібних подряпин, вад. Вони виробляються з повстяного матеріалу;
 • Абразивні насадки широко використовуються для зняття старого покриття. Вони виглядають, як невеликий наждачний круг;
 • Гумові насадки застосовуються для роботи з металевими виробами.

Вибір наконечників залежить від того, з якою тип робіт буде виконуватися і з якими матеріалами. Інформацію про комплектацію певної моделі можна уточнити у наших менеджерів. Вони допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Що важливо знати, перш ніж гравер купити

Існує кілька параметрів, на які варто звернути особливу увагу при виборі інструменту. До них відносяться:

 • Потужність двигуна. Чим він потужніший, тим складнішу роботу можна виконувати за допомогою гравера. Показник професійного інструменту починається від 200 Вт і вище;
 • Швидкість обертання. Середній показник становить від 4 до 15 тис / хв, ряд моделей можуть виконувати обертань до 40 тис / хв. Їх кількість визначає сферу використання приладу. Наприклад, 5000 обертів на хвилину досить для виконання шліфування пластику. У той же час для різання металу або нанесення точного малюнка потрібен більш високий показник;
 • Комплектація. Найчастіше купити гравер в Україні можна зі стандартним комплектом насадок. Якщо планується виконувати вузькопрофільні роботи, необхідно придбати додаткові наконечники. Ми пропонуємо інструмент з розширеним комплектом насадок, що дозволяє вирішити більшість завдань без додаткових вкладень;
 • Тип живлення. У нашому інтернет - магазині можна купити гравер в Києві та ін містах з мережевим кабелем. Це зручний і надійний спосіб живлення інструменту. На відміну від акумуляторних моделей, його не потрібно додатково заряджати. Робота може здійснюватися безперервно;
 • Час роботи без перерви. Сучасне професійне обладнання обладнується відмінною системою вентиляції, що дозволяє не зупиняти роботу. У той же час побутові прилади слід вимикати на 5 хв. кожні 20 хв. використання, щоб уникнути перегріву мотора.

При виборі гравера важливо враховувати розміри приладу, вага, зручність використання. Якщо у вас виникають питання щодо представлених моделей, адресуйте їх менеджерам. Вони детально розкажуть про гравери, нюансах використання і допоможуть вибрати ідеальний варіант.

Де придбати гравер

Найвигідніше обладнання купувати безпосередньо у виробника. Наша компанія займається виробництвом професійного інструменту в Україні під власною торговою маркою ProCraft. Це якісне сучасне обладнання за доступною ціною. Наша техніка використовується на більшості виробничих підприємств, будмайданчиках, а також приватними особами для вирішення побутових питань.

Існує 3 причини, за якими ви захочете купити гравер в Харкові у нас:

 • Висока якість продукції. Контроль за дотриманням стандартів здійснюється на всіх етапах виробництва. У результаті цього ризик виникнення заводського браку зводиться практично до нуля;
 • Широке поширення бренду на всій території України. Якщо у вашому місті немає магазину Прокрафт, ми доставимо техніку кур'єрською службою;
 • Доступні ціни. Наша компанія є виробником і реалізує товар безпосередньо, що дозволяє уникнути великих посередницьких націнок. Ми пропонуємо найвигідніші ціни на гравери.

Звертаючись в Прокрафт, ви можете бути впевнені в тому, що робите вигідну покупку. Інструмент буде відмінно працювати протягом усього терміну служби.

Спасибо!