Стаціонарні циркулярні пили

Параметри
Наявність
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 800 Вт
Число оборотів холостого ходу: 2950 об/хв
Напруга: 220 - 240 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 1200 Вт
Число оборотів холостого ходу: 4200 об/хв
Напруга: 220 -240 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 1800 Вт
Розмір столу: 416х352 мм
Напруга: 220 - 240 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 1800 Вт
Число оборотів холостого ходу: 4500 об/хв
Напруга: 220 - 240 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 2000 Вт
Діаметр диска: 210 мм

В цьому розділі каталогу представлені ручні циркулярні пилки з можливістю стаціонарної установки. Вони призначені для розкрою матеріалів з дерева, розпуску дощок і брусків уздовж або поперек довгого боку, розпилювання фанери і листів ДВП. Такий інструмент відрізняється надійністю і високою продуктивністю, наявність кожуха добре захищає його від проникнення пилу і бруду всередину. На природний знос диска буде потрібно не один рік, запчастини до пристрою завжди можна знайти в продажу.

Працювати стаціонарним пристроєм набагато простіше, ніж ручною моделлю. Її пильне коло зафіксоване нерухомо, що забезпечує більш професійну якість різання. Заготовку укладають на стіл перпендикулярно диску пилки і пересувають до нього вручну. Напрямок заготівлі можна задавати за допомогою паралельної напрямної, яка забезпечує гранично точний і рівний розпил.

На корпусах сучасних пристроїв передбачені аварійні кнопки: після натискання на них інструмент відразу припинить роботу. В екстреній, непередбаченій ситуації це допоможе уникнути псування матеріалу і травм для майстра. Безпеку майстру забезпечує також захисний кожух на інструменті.

Двигун такої пилки обладнаний системою повільного пуску і налаштований на економічну роботу. Завдяки невеликій масі і компактним габаритам інструмент має гарну маневреність, а при його транспортуванні і кріпленні ніколи не виникає проблем. Чим потужніше двигун пристрою, тим більш тривалою може бути його безперервна робота. Моделі, обладнані відведенням тирси з можливістю підключення зовнішнього пилососа, не дозволяють відходам виробництва розлетітися по майстерні.

Однією з найбільш затребуваних моделей такого типу є стаціонарна циркулярна пила Procraft KR 2600. Цифровий показник 200 в її назві означає, що вона призначена для роботи з 200-міліметровими пильними твердосплавними дисками. Пила має товсту станину зі сталі і потужним асинхронним індукційним двигуном, який забезпечує чистоту і ефективність різу, мінімізує рівень вібрації. Побідітова напайка на диску дозволяє добитися високої швидкості і точності робіт з розпилювання. Обсяг продажів цієї моделі завжди високий,бо її можна вважати найбільш універсальною з  усіх представлених в цьому розділі.

Сфера застосування пилки циркулярної стаціонарної

Представлений у нашому магазині інструмент орієнтований насамперед на застосування в домашніх умовах. При необхідності, його можна використовувати також і в професійному середовищі - наприклад, в столярному цеху при меблевому виробництві для виконання невеликих обсягів робіт або для виготовлення не особливо великих партій пиломатеріалів. Цей пристрій можна взяти з собою на дачу або в сад, щоб використовувати там з побутовою метою.

За допомогою такої пилки можна обробляти такі матеріали:

 • дошку хвойних і листяних порід;
 • фанеру;
 • ламінат;
 • ДСП;
 • ЛДСП;
 • ДВП;
 • ОСБ;
 • полімери;
 • плити деревоволокнисті і деревостружкові;
 • вагонку;
 • брус і його імітацію;
 • інші елементи обшивки та пиломатеріали, сумісні з габаритами інструменту.

Також цим інструментом можна здійснювати кромління необрізної дошки, виробляти рейку і брусок різних розмірів. Сферу застосування пилки можна розширити, якщо встановити на ній відповідні диски - наприклад, для роботи з пластиком або м'яким металом.

Циркулярна пила стаціонарна буде незамінна під час будівництва або ремонту. Щоб забезпечити максимальну якість розпилу, її зуби необхідно постійно підтримувати в гостро заточеному стані, а також регулярно чистити її рухливі вузли і місце забору повітря. Під час роботи майстер повинен захищати очі від випадкового попадання стружки спеціальними окулярами, а на руки одягати робочі рукавиці.

Чому вигідно пилу циркулярну стаціонарну купити саме у нас

У нашому онлайн-магазині ви зможете придбати інструмент на максимально вигідних умовах, бо:

 • У нашому каталозі представлені тільки сертифіковані прилади від офіційного німецького виробника Procraft. Це міцні та довговічні вироби зі стильним сучасним дизайном. Вони розраховані на тривалу інтенсивну експлуатацію і відповідають всім сучасним технологічним стандартам. Ми не займаємося продажем контрафакту або дешевих аналогів.
 • На всю продукцію з нашого асортименту поширюється гарантія від виробника. Щоб отримати додаткову гарантію на інструмент, ви можете зареєструвати його у відповідному розділі сайту. Введіть туди серійний номер пилки, своє ім'я, прізвище та адресу електронної пошти, і ви отримаєте рік додаткової гарантії.
 • Ми маємо у своєму розпорядженні власні сервісні центри, де відновлюємо техніку, що вийшла з ладу, в найкоротші терміни і з використанням оригінальних запчастин.
 • Ми доставляємо покупки по всій території України поштою або кур'єрською службою.
 • Ви можете вибрати зручний для вас спосіб оплати: готівкою, післяплатою або банківською карткою через сайт. Платежі через сайт проводяться за допомогою захищеного сервісу LiqPay.
 • На стаціонарну циркулярну пилку ціна у нас завжди тримається на конкурентоспроможному рівні. Також ми періодично проводимо акції, в рамках яких інструмент можна придбати зі знижкою.
 • Кращим доказом нашого професіоналізму є відгуки задоволених клієнтів, які неодноразово повертаються до нас за покупками і рекомендують нас своїм знайомим.

Придбана у нас стаціонарна циркулярна пила прослужить вам довго і надійно, забезпечуючи стабільно високу якість роботи. Якщо у вас є питання щодо характеристик або особливостей цього товару, ви можете поставити їх нашому менеджеру через чат в правому нижньому куті сайту. Наш співробітник проконсультує вас з усіх аспектів функціонування цього інструменту і допоможе оформити замовлення.

Спасибо!