Дренажно-фекальні насоси

Параметри
Наявність
Напруга: 220 - 240 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 400 Вт
Вага: 3,75 кг
Напруга: 220 - 240 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 750 Вт
Вага: 5 кг
Напруга: 220 - 240 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 1100 Вт
Вага: 5,5 кг

В'язкі рідини з високою концентрацією твердих і волокнистих включень є характерним видом відходів деяких видів виробництва, сільського та житлово-комунального господарства. У відкачуванні таких рідин допоможуть вам дренажно-фекальні насоси. Вони застосовуються для осушення підвалів будинків, відкачування стічних і стічних вод, очищення вигрібних ям і колодязів. Ви можете дренажно-фекальний насос купити в Україні всього в кілька кліків на нашому сайті.

Автоматичні дренажно-фекальні насоси: принцип роботи

Дренажні насоси можуть застосовуватися для перекачування рідин з низьким рівнем забруднення: очищення басейнів, зниження рівня ґрунтових вод, відведення зливових стоків. Вони часто використовуються в іригаційних і зрошувальних системах. Дренажні насоси можуть бути зовнішніми або заглибними, але останні зустрічаються набагато частіше. З метою автоматизації дренажні насоси зазвичай автоматично вмикаються в разі досягнення рідиною певного рівня і вимикаються в разі зниження цього рівня. Такий режим роботи дає змогу домогтися автономності насоса, уникнути "сухого ходу" двигуна і, таким чином, знизити витрати на його обслуговування і ремонт.

Дренажний насос працює за рахунок відцентрової сили, що створюється обертанням крильчатки і проштовхує рідину через випускний канал. Робочі колеса можуть бути канальними або вихровими.

Основна відмінність цього інструменту від інших типів насосів ― більший діаметр каналів, підвищена надійність, можливість роботи в хімічно агресивному середовищі. Часто на вході фекального насоса встановлюють подрібнювач, який перетворює надто великі фракції та довгі волокна на більш дрібні включення. Залежно від конструкції насоса і способу його встановлення фекальні насоси поділяються на:

  • заглибні;
  • напівзаглибні;
  • зовнішні.

Занурювальний фекальний насос

Цей насос являє собою моноблок, який повністю занурюється в рідке середовище і встановлюється на днище. Цей тип насоса має високий ККД за відносно невисокої ціни, що зумовило його широке застосування як у промисловості, так і в приватному секторі.

У зв'язку з тим, що цей інструмент встановлюється нижче рівня рідини, що перекачується, охолодження його двигуна здійснюється цією ж рідиною, що накладає обмеження на її температуру ― не вище 40 градусів. Також це призводить до необхідності використання захисту двигуна від роботи "всуху". Автоматичне відключення насоса при досягненні мінімально допустимого рівня рідини досягається за допомогою поплавкового вимикача. Дренажно-фекальний насос купити в Києві дуже просто: у нас представлений великий вибір цих інструментів.

Напівзаглибний фекальний насос

Монтаж напівзаглибних моделей проводиться на спеціальний поплавок. У результаті в зануреному стані перебуває тільки насосна частина. Двигун розташований поза рідким середовищем, що полегшує виконання ремонтно-профілактичних робіт. А використання повітряного охолодження дає змогу працювати з рідинами за температури понад 40 градусів ― обмеження зазвичай встановлюється на позначці 100 градусів.

Порівняно із занурювальними моделями проточні канали напівзаглибних насосів мають менший діаметр, а самі насоси не забезпечені ріжучими механізмами. Це накладає обмеження на сферу застосування цього типу інструменту. Їх використання поширене, коли необхідно видалити рідкі відходи. Дренажно-фекальний насос купити в Харкові можна онлайн, не виходячи з дому, завдяки нашому інтернет-магазину.

Зовнішній фекальний насос

Це найменш продуктивний і найдешевший тип фекальних насосів. Його корпус ніколи не взаємодіє з рідиною, що перекачується, тому виготовлений із дешевших матеріалів, ніж корпус заглибного насоса. У рідину опускається тільки всмоктувальний шланг, а насос встановлюється поруч із робочою зоною.

Зазвичай такі насоси використовують, коли потрібна мобільність. Якщо насос призначений для стаціонарного використання, його необхідно встановлювати в приміщенні для захисту від несприятливих зовнішніх факторів.

Як вибрати дренажно-фекальні насоси в інтернет-магазині?

Якщо ви перебуваєте в пошуку дренажно-фекальних насосів, купити їх можна в нашому інтернет-магазині. Купити дренажно-фекальний насос ви можете у нас всього за кілька хвилин. Якщо у вас є якісь питання щодо вибору інструменту, ви можете зателефонувати за вказаними на сайті телефонами.

Спасибо!