Заточення для ланцюгів

Параметри
Наявність
Заточка для ланцюга Procraft SK950
Заточка для ланцюга Procraft SK950
Заточка для ланцюга Procraft SK950
Заточка для ланцюга Procraft SK950
Заточка для ланцюга Procraft SK950
Заточка для ланцюга Procraft SK950
Заточка для ланцюга Procraft SK950
Заточка для ланцюга Procraft SK950
4/5 38 відгук
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 65 Вт
Число оборотів холостого ходу: 7000 об/хв
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 85 Вт
Число оборотів холостого ходу: 5500 об/хв
Заточка для ланцюга Procraft SK1050
Заточка для ланцюга Procraft SK1050
Заточка для ланцюга Procraft SK1050
Заточка для ланцюга Procraft SK1050
Заточка для ланцюга Procraft SK1050
Заточка для ланцюга Procraft SK1050
4/5 5 відгук
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Потужність: 85 Вт
Число оборотів холостого ходу: 5,500 об/хв

Для загостення інструментів розроблено велику кількість спеціальних приладів, за допомогою яких можна привести пристосування в робочий стан. Компанія Procraft розробила цілу лінію верстатів, призначених для загострення ножів і бурів, свердел і ланцюгів. За рахунок конструктивних нововведень, підготовлених німецькими фахівцями, асортимент гострильних приладів постійно розширюється. Одним з найбільш затребуваних приладів є верстати для загострювання ланцюга.

Після того, як марку Procraft визнали високоякісним виробником бюджетного інструменту, на фабриках було налагоджено масовий випуск гострильних верстатів. Вони відрізняються високотехнологічним, якісним складанням, якість якої відповідає вимогам, встановленим в Європі. Ціна на цей вид товарів в сегменті обладнання, що працює від електричної мережі, вважається нижчою, ніж встановлюється конкурентами. Верстат для загострювання ланцюга купити можна в нашому інтернет-магазині, вибравши потрібну модель самостійно або за допомогою консультантів.

Опис приладів

У обладнання для загострювання є конструктивні особливості, обумовлені їх призначенням. Верстат для загострювання ланцюга бензопил доповнений масивної станиною, за допомогою якої можна фіксувати прилад, закріпивши його в робочій зоні на підходящій поверхні. Це дозволяє виконувати потрібний обсяг робіт без докладання значних зусиль. Принцип роботи заснований на обертанні абразивного диска, розміщеного всередині корпусу приладу. Він приводиться в роботу за допомогою включення електродвигуна пристрою. Верстат для заточування ланцюга бензопили допомагає швидко виконати роботу без пошкоджень оброблюваного інструменту, дуже скоро його можна буде застосовувати для виконання основних завдань.

Загострювання здійснюється шляхом контактування абразивного диска з затупленою поверхнею інструменту. Змінюючи кут нахилу при контакті диска і загострювальної деталі, можна отримати потрібну гостроту. Один елемент буде доведений до робочого стану за 1-5 хвилин обробки в залежності від навичок оператора.

При розробці дизайну верстатів їм надається особлива конструкційна форма, яка допомагає забезпечувати захист від стружки, осколків, невеликих фрагментів, здатних травмувати оператора в процесі використання електроприладу. Крім пристроїв для загострювання ланцюгів, існують точильні установки, призначені для обробки інших виробів - свердел, ножів, бурів.

Купити верстат для загострювання ланцюга можна, вибравши з представленого асортименту моделей. Всі пристрої функціонально перевершують свою ціну, що допомагає залучати все більшу кількість нових шанувальників. Кожен верстат для загострювання ланцюга ручний має такі властивостивості:

 • Може працювати на підвищених обертах.
 • Відрізняється високою потужністю.
 • При складанні використані надійні, якісні комплектуючі.
 • Оснащений абразивним елементом високої міцності.

Є захисний кожух для посилення безпеки користувача при роботі. Його можна без проблем встановлювати або знімати для очищення пристрою від сміття, що утворилося під час заточування інструментів.

Конструкція електроприладу передбачає певну швидкість роботи, яка дозволить без натиску і додатки серйозних зусиль виконувати різноманітні маніпуляції для додання робочого стану насадок. Налаштування приладу здійснюється вручну. Оператор вибирає кут нахилу ланок і фіксує ланцюг. Для створення бар'єру є кожух. Можна придбати верстат для загострювання ланцюга бензопили універсальний. Він дозволяє повернути гостроту не тільки зубам пиляльного ланцюга, а й стамескам, сокирам, зубилам і свердлам, іншим інструментам. Провести таку роботу вручну досить складно - використання електроприладів скорочує час, витрачений на якісну заточку. Устаткування може застосовуватися в умовах приватного домогосподарства, в домашній майстерні. Має технічні характеристики, які дозволяють використовувати прилад протягом тривалого терміну.

Навіщо може знадобитися ручний верстат для загострювання пили

Інструменти, за допомогою яких здійснюються роботи з пластиком, металом або деревом, потребують своєчасного обслуговування. Вони вимагають проявляти більше уваги до того, в якому стані знаходяться насадки, які постійно контактують з твердими поверхнями. Ресурс їх закінчується дуже швидко, після чого необхідно проводити заміну або додаткову обробку. Відновити геометрію загостреного відділу насадок можливо, купивши верстат для загострювання бензопили.

Ріжуча частина інструментів може втратити свої властивості не тільки в результаті інтенсивного використання. Причинами затупления можуть стати такі:

 • Вибір для складної роботи елементів, які не мають відповідних характеристик.
 • Неправильно проведена попередня заточка.
 • Перегрівання через інтенсивне використання. Під дією високої температури, що утворюється в результаті тривалої роботи приладу, метал ріжучих інструментів стає більш м'яким і податливим. У такому стані він набагато легше піддається отупінню, деформації.

Працездатність ланцюгів може бути порушена і з іншої причини - вони залежать від типу інструменту і частоти застосування. Незалежно від того, через що відбулося зниження гостроти елементів, верстат ручний для заточування ланцюга може допомогти привести в порядок зубці з металу без особливих зусиль.

Які переваги верстатів Procraft

Купити верстат для загострювання ланцюга на бензопилу від виробника Procraft намагаються через високі експлуатаційні якості приладу:

 • Можливість застосування для широкого спектру завдань. У кожній моделі гострильного верстата застосовуються інноваційні рішення при розробці конструкцій, що дозволяє отримувати ідеальні за якістю прилади.
 • Прозорі ціни, доступність інструменту з якісними характеристиками.
 • Надійні комплектуючі, здатні довго прослужити.
 • Ергономічність, привабливий дизайн.
 • При досить високій потужності - невелике споживання енергії.

Вибір інструменту для гостріння

Щоб правильно вибрати і купити ручний верстат для загострювання ланцюга, необхідно заздалегідь визначитися з характеристиками. Складнощі з пошуком оптимального варіанту пристрою відбуваються через велике розмаїття моделей, регулярній появі нових продуктів на ринку електроінструменту. Щоб визначити оптимальний для ваших потреб варіант, необхідно керуватися такими принципами:

 • Яким способом зміцнює робочий елемент з абразивними властивостями. Від цього залежить можливість його застосування для певних умов експлуатації.
 • Варто заздалегідь підібрати потрібний діаметр і товщину абразивного диска. Ці параметри впливають на якість гостріння.
 • Потужність двигуна - від нього залежить здатність приладу виконувати трудомісткі завдання, обладнання отримує навантаження без ризику перегоріти.
 • Звертайте увагу на число обертів, які робить включений пристрій. Чим їх більше, тим вища продуктивність.
 • Чи є можливість кріплення до поверхні. При облаштуванні стаціонарної майстерні ця характеристика дуже важлива.
 • Захисний кожух. Його наявність дозволяє посилити безпеку для оператора під час експлуатації пристрою.

Виконавши ретельний аналіз робочих характеристик інструменту і зіставивши їх з тими, що необхідні для виконання ваших завдань, можна купити верстат для загострювання ланцюга в Україні недорого і з відповідними властивостями. Верстат для загострювання ланцюга для бензопили допомагає виконати роботу набагато швидше, ніж при використанні для тієї ж мети напилка. Не знадобиться і очікувати виконання загострювання в майстерні, до якої ще треба дістатися. Просто встановлюйте потрібні вам налаштування, скориставшись інструкцією, яка входить у комплектацію кожного приладу. Після цього можна приступати до виконання необхідного обсягу роботи.

Вибрати верстат для загострювання ланцюга на бензопилу можна в асортименті нашого магазину. При виникненні складнощів скористайтеся допомогою наших консультантів. Вам дадуть відповіді на всі питання щодо необхідної моделі і допоможуть прийняти правильне рішення.

Спасибо!