Заточення для пильних дисків

Параметри
Наявність
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 ГЦ
Потужність: 350 Вт
Число оборотів холостого ходу: 5300 об/хв

При використанні в побуті або на виробництві обладнання для обробки різних матеріалів (наприклад, деревини) використовуються спеціальні інструменти - пили, болгарки та інше. Ці електроінструменти маю спеціальні насадки - пильні диски, які здатні затуплюватися або пошкоджуватися. Щоб відновити працездатність робочого елемента необхідно використовувати спеціальний верстат для загострювання пильних дисків.

Як дізнатися, коли час скористатися верстатом?

Кожен фахівець повинен знати, коли час скористатися купленим верстатом для загострення пильних дисків. Зниження продуктивності і погано оброблений зріз - це тільки обмаль ознак, які очевидні і зрозумілі навіть для новачка. Сигналами того, що час гострити диск, може вважатися таке:

 • Потрібні надмірно високі зусилля і натиск на розрізається матеріал, що розрізається, щоб виконати необхідну роботу;
 • Помічений дим в області захисного кожуха;
 • Значно підвищується температура захисного кожуха;
 • Виникає запах гару, тому що ріжуча кромка ріже матеріал, а не пиляє.

Кожен майстер розповість Вам, до яких наслідків може призвести невчасне загострення пилкових дисків. Найголовніше - це загроза життю працівника і суттєве надмірне навантаження на сам інструмент. Також в значній мірі знижується ефективність роботи і продуктивність.

Основне, що варто знати про верстат для загострювання. Перш ніж купити верстат для загострювання пильних дисків (зробити це можна в нашому інтернет-магазині), варто знати деякі особливості роботи на подібному інструменті. Перше, на що потрібно звернути увагу, це тип різальних крайок, які бувають:

 • Прямі, що використовуються при поздовжньому розпилі. При такій роботі важлива висока якість пильного елемента;
 • Кромка зі скошених зубців - зубці розташовуються по черзі з нахилом в різні боки;
 • Насадки вважаються універсальними, але при загострюванні можуть виникнути деякі труднощі;
 • Трапецієподібні - вважаються найбільш довговічними і надійними, а також можуть працювати без заточування досить тривалий час. Конструкція об'єднує ознаки двох попередніх типів дисків;
 • Конічні диски застосовуються відносно рідко і в основному при проведенні допоміжних операцій.

Також має значення при виборі робочого елемента для верстата (і самого обладнання також) кут проведеного загострювання. Кут може бути прямим, заднім і скошеним. Майстри також відзначають важливість і допоміжного кута загострення.

Види верстатів та їх особливості

Можна виділити три основні типи загострювачів, які існують на ринку:

 • Нерухомі установки - це обладнання, яке має двигун, що фіксується, і гострильний інструмент. При роботі переміщається тільки пильний диск, встановлений в спеціальне пристосування;
 • Рухливі моделі верстатів, які дають можливість переміщення самого обладнання і оброблюваного пилкового диска;
 • Моделі з двигуном, що пересувається. Пристрій має стаціонарно встановлений гострильний елемент, а при роботі працівник може самостійно управляти процесом.

Як зазначилося, будь-яка модель загострювального верстата складається з двох основних комплектуючих - силового елемента (електромотор) і гострильного (робочого) елемента. Необхідну частоту руху і напрямок передає точильного кола вал. Для установки дискової пили (насадки) використовується супорт.

Про основні переваги

Головна перевага товару нашого інтернет-магазину верстата для загострювання пильних дисків - ціна. Ми готові гарантувати, що кожен покупець має можливість придбати інструмент відмінної якості за розумними цінами.

Але,окрім привабливої ​​вартості, слід відзначити такі фактори:

 • При використанні якісного гострильного елемента (наприклад, алмазного шліфувального кола) гарантована відмінна якість роботи;
 • Надійність і простота конструкції забезпечить зручність користування приладом;
 • Універсальність - можна використовувати для заточування широкого спектра інструментів, що використовуються для різання матеріалів;
 • Надійність і безпека корпусу, який зазвичай виготовляється з високоміцної інструментальної сталі;
 • У пристрою наявні ущільнюючі прокладки, які значно знижують вібрацію;
 • Спосіб регулювання і управління в цілому простий і зрозумілий, тому з пристроєм впорається і непрофесіонал.

Щоб не помилитися з вибором верстата для загострювання дискових пилок, варто звернутися до фахівця, який надасть детальну консультацію щодо товару. А замовити можна на сайті прямо зараз. Для цього заповніть форму заявки або зателефонуйте за номером, що є на сторінці.

Основні умови співпраці шукайте в розділах меню на сайті.

Спасибо!