Будівельні пилососи та автомийки

Власники приватних домоволодінь і гаражних боксів, а також автомобілісти все частіше віддають перевагу Мінімийці,  що значно полегшує життя і взяла на себе істотну частину обов'язків по чистці різних поверхонь за межами житлових приміщень.

Багатий вибір додаткових насадок для такого обладнання забезпечує очищення:

 • доріжок на прибудинковій території;
 • парканів, огорож, хвірток і воріт;
 • терас і веранд, покрівель і стічних труб;
 • сільськогосподарської або іншої техніки.

Перед тим як купити автомийку в Україні, зверніть увагу на те, що на тлі традиційного садового шланга, мінімийка витрачає мінімальну кількість води, яка подається в умовах високого тиску, чим забезпечується усунення забруднень різного рівня складності.

Особливості обладнання

Вирішивши купити автомийку, вам варто знати, що мийка високого тиску відноситься до категорії промислових апаратів і побутової техніки або АВД, широко застосовується в найрізноманітніших галузях:

 • мийка будь-яких транспортних засобів;
 • прибирання будинків і дворів, садово-паркових зон;
 • чистка фасадів і сільськогосподарської техніки.

Можна легко і просто купити автомийку в інтернет магазині, адже у нас представлений великий вибір мийок високого тиску, а замовлення такої техніки з доставкою можна зробити безпосередньо на офіційному сайті компанії.

Техніка бренду PROCRAFT

Європейську торговельну марку «Procraft» характеризує широка лінійка продукції, що випускається за найбільш прийнятними цінами. Популярність цього бренду обумовлена:

 • Великим асортиментом продукції, що випускається.
 • Ціновою доступністю всієї високоякісної техніки (можна купити побутову автомийку на дуже вигідних умовах).
 • Застосуванням в розробці й виробництві нових технологій;
 • Багаторівневим контролем якості устаткування, що випускається;
 • Реалізацією виключно якісної і сертифікованої продукції.

Якщо потрібно купити автомийку, то компанія Procraft пропонує відмінний вибір техніки з великими показниками потужності силового агрегату і з високоякісною, зручною і практичною комплектацією.

Мийки високого тиску серії Cleaner, відрізняються цілком гідним рівнем ефективності прибирання на присадибних територіях, а також якісної мийкою різних видів техніки.

Крім усього іншого, окремим напрямком, в якому працює компанія Procraft, є випуск зварювального устаткування і пуско-зарядних пристроїв, професійного і побутового напівавтоматичного зварювального устаткування і інверторів, які використовуються у виробничій сфері, в автосервісах і цехах, домоволодіннях і дачах, в гаражах.

Вирішивши купити професійну автомийку, варто знати, що ТМ Procraft відноситься до категорії кращих брендів в Україні, орієнтованих на випуск високоякісної і дуже надійною, довговічною і недорогої техніки для використання в професійній і побутовій сфері.

Принцип дії мінімийок високого тиску

Водяний струмінь з показниками тиску не менше 15 бар надходить з резервуара по шлангу зі спеціальною насадкою, вибір якої визначається особливостями поверхні,  що очищається.

Якщо ви вирішили купити автомийку в Харкові, то зверніть увагу, що з метою отримання максимальної ефективності застосовуються розпилювачі, пінні і роторні насадки, якими комплектується обладнання.

Деякі моделі оснащені спеціальними резервуарами для рідкого миючого засобу. Забір може здійснюватися з водопроводу і ємностей достатнього обсягу, штучних і природних водойм.

Перед тим як купити автомийку в Україні, зверніть увагу на те, що в умовах відсутності централізованої системи подачі води перевагу слід віддавати самовсмоктувальним мінімийкам, які мають функцію використання в роботі ємностей, що попередньо заповнюються водою.

Добре зарекомендували себе моделі з вбудованими фільтрами, що попереджають забруднення компресора, а також мають функцію нагріву води в зимовий період.

Як вибрати автомийку

Вирішивши купити автомийку,  вам варто знати, що мінімийка - зручний пристрій, корисний для будь-якого автовласника. Він дозволяє підтримувати чистоту машини своїми силами.

Якщо ви вирішили купити автомийку в Україні, то зверніть увагу на наступні характеристики:

 • Продуктивність. Від неї залежить, який обсяг води може видати мийка за певний проміжок часу (наприклад, за хвилину).
 • Максимальний рівень тиску. Як правило, для використання в побуті досить моделі, здатної подавати воду під тиском від 70 до 150 бар.
 • Матеріал помпи. Краще уникати моделей з дешевого пластику. Він не тільки недовговічний, але і не піддається ремонту. Крім того, такі помпи не призначені для роботи з водою високої температури.
 • Наявність фільтра. Він дозволяє помітно збільшити термін служби устаткування. Існують моделі з багаторазовими фільтрами, які можна чистити і використовувати далі.
 • Підігрів води. Мийки з такою функцією коштують дорожче, однак більш ефективно справляються з  брудом і масними плямами , що в'їлися. Крім того, їх набагато зручніше використовувати в холодну пору року. Однак слід враховувати, що таке обладнання витрачає набагато більше електроенергії.
 • Total Spot. Ця функція призначена для вимкнення мийки після закінчення певного періоду часу. Завдяки цьому вдається уникнути перегріву обладнання, здатного прискорити його вихід з ладу.
 • AquaStop. Функція дозволяє істотно знизити витрати на воду. У мийках, що підтримують технологію AquaStop, її потік зупиняється відразу після того, як буде відпущена ручка пістолета. Ця функція теж дозволяє продовжити термін служби обладнання.
 • Забір води. Завдяки даній функції мийку необов'язково підключати до системи водопостачання. Вона здатна сама всмоктувати рідину з будь-якого резервуара, наприклад, з бочки, колодязя, відра і так далі. Добре працює з настанням холодів, оскільки дозволяє користуватися водою, вже нагрітої до певної температури. Однак враховуйте, що такі мийки коштують дорожче і обов'язково повинні оснащуватися якісним фільтром.
 • Регулювання потужності напору. Функція призначена для дбайливого очищення поверхонь. Крім того, вона дозволяє більш рівномірно розподіляти миючий засіб по робочій поверхні.
 • Довжина шланга і кабелю. Чим вони більші, тим зручніше буде переміщатися з мийкою по гаражу.
 • Додаткові насадки потрібні, коли вирішили купити автомийку. Вони дозволяють значно розширити функціонал обладнання. Деякі насадки, наприклад, призначені для створення піни, веєрного поливу для обробки відразу великих площ, фокусування струменя води в одному місці для видалення локальних забруднень і так далі. Крім того, до деяких моделей мийок можна підключити грязьові фрези, насадки для піскоструминної обробки та прочищення труб.
 • Підтримка роботи з шампунем та іншими миючими засобами. Залежно від моделі , їх заливають або прямо в бак, або в спеціальний резервуар.
 • Транспортувальні колеса. Вони зручні, якщо мийка важить від 6 кг: таку вагу зазвичай мають тільки професійні моделі. Колеса значно спрощують переміщення обладнання.

Для використання в побуті вистачить мийки продуктивністю в 12 л / хв, що працює під тиском до 150 бар.
Якщо ви плануєте використовувати гарячу воду, вибирайте модель з металевою помпою. Мийка може бути оснащена телескопічною ручкою, якщо ви збираєтеся очищати забруднення на висоті.
Перед тим як купити автомийку в Україні, зверніть увагу на такі правила експлуатації:

 • струмінь води не можна направляти на тварин і людей; після закінчення очищення з обладнання потрібно злити залишки води, а також стравити тиск;
 • обов'язково використовуйте тільки рекомендовані виробником миючі засоби;
 • моделі з розбірним насосом дорожче, зате піддаються ремонту, що дозволяє заощадити при поломці обладнання;
 • заміна зношеного кільця ущільнювача може бути проведена в будь-якому сервіс-центрі;
 • щоб продовжити термін служби обладнання, рекомендується встановити фільтр тонкого очищення.

Якщо ви будете враховувати ці рекомендації, то без проблем зможете купити автомийку в Україні від відомого бренду Procraft, зателефонувавши нам за контактним телефоном.

Спасибо!