13.01.2022

Садовий інструмент Прокрафт – особливості вибору!

Гарна присадибна ділянка - мрія кожного дачника чи власника приватного будинку. Для підтримки газону в чистоті та регулярного догляду потрібне спеціальне обладнання. На нашому сайті Прокрафт Ви можете знайти широкий асортимент садового електроінструменту Procraft за доступною ціною. Почнемо по порядку.

Електричні та бензинові коси Прокрафт – користуються величезною популярністю серед дачників та мешканців сільської місцевості. Використовуються для скошування порослі певної площі. У бензокосах Прокрафт вбудовані сучасні двотактні або чотиритактні двигуни об'ємом 52, 58 або 63 см.куб. Головна перевага "бензинової конячки" - мобільність та можливість використання без прив'язки до місця, так тут немає кабелю живлення.

Конструкція бензокоси Procraft виготовлена ​​з високолегованої міцної сталі, яка забезпечує максимальну міцність. Гострі ножі, діаметром 415 мм, дозволяє справлятися зі старою, об'ємною поростю. Серед бензокосів добре зарекомендували себе моделі: Прокрафт T4200 Pro, Прократф T4200 Pro Free Tools New 2020, Прократф T4350, Прократф T4350 Pro.

Електричні коси Прокрафт, навпаки - обладнані електричним двигуном. З одного боку це більш екологічний та економічний варіант, що не вимагає покупки палива, з іншого ж боку - потрібно завжди бути підключеним до мережі живлення, що є мінусом.

Електрокоси Procraft можуть бути двох конструкцій: телескопічна (налаштовуватись довжина робочої зони) або розбірна (займає мало місця, можна переносити вручну). Рукоятка також буває двох видів: "D-подібна" (моделі Прокрафт GT750, GT2000 та GT2300) або "Велосипедна" (Procraft GT2200) Та чи інша конструкція підходить для вирішення різних завдань.

Бензинові та електричні пили Прокрафт

У бензопили Procraft вбудовані двигуни внутрішнього згоряння потужністю 4.7-5.3 Л.С. Продуктивне автоматичне зчеплення підвищує рівень безпеки пристрою, при неодружених обертах ланцюг нерухомий. Система миттєвої зупинки або гальма моментально реагує на непередбачену поломку чи аварійну ситуацію. Бензопили за рахунок своєї мобільності краще підходять для роботи у віддалених місцях, наприклад, у лісі або пилорамі. До основних переваг бензинових пилок Прокрафт можна віднести:

  • Висока продуктивність;
  • Компактні габарити та невелика вага;
  • Незалежність від стаціонарних джерел.

За багато років роботи добре себе зарекомендували моделі: Procraft GS-52T, GS-58X, K450, K450L, K300S. Вага кожної моделі не перевищує 5-6 кг.

З електричними пилами зовсім інша історія. Електричні аналоги Прокрафт, як у випадку з електрокосами, потребують постійного джерела живлення. Джерелом живлення може бути бензиновий генератор або просто перенесення, включена в мережу. Електричні мотори не викидають у повітря небезпечні речовини, за що і вважаються більш екологічними. Електропили Прокрафт відмінно підійдуть для роботи поблизу будинку, на присадибній ділянці – для роботи в саду. Переваги електричних пилок Прокрафт:

  • Невелика вага та компактні габарити;
  • Відсутність необхідності регулярно налаштовувати апарат на перевірку працездатності комплектуючих;
  • Повна екологічність.

Найпопулярніші моделі електропил Прокрафт PKA40Li, K1800, K2350.

Особняком стоїть шабельна пилка - Procraft PSS1800. По суті, є сучасним аналогом звичайної ручної ножівки, тільки з ширшим спектром використання. Застосовується не лише садівниками, а й сантехніками, теслярами, столярами, покрівельниками. З основних переваг даної моделі можна виділити: невибагливість в обслуговуванні, маневреність та невеликі розміри, універсальність.

Виробник якісних інструментів Procraft не оминув і спецінструмент для прибирання території. Стандартним інструментом вважається мітла або граблі. Ми ж пропонуємо - пилосос-повітродувку Прокрафт.

Пилосос-повітродувка Procraft без особливих зусиль швидко та якісно прибирає сміття, листя, гілки на присадибній ділянці. Максимально спрощує процедуру збирання, при цьому інструмент є економічно вигідним.

Конструкція повітродувки Procraft PGU3100 дозволяє працювати в одному з двох режимів: всмоктування або нагнітання. Пристрій працює від мережі 220 V.

Знедавна Прокрафт випустив свої газонокосарки - сучасні пристрої для скошування трави на великих територіях. На кінець 2021 року випущено вже чотири моделі: Прократф PLM505, PLM460, NM1800, NM1600.