13.01.2022

Особливості зварювального обладнання Procraft

Електро- та газо-зварювання — легкий та доступний спосіб з'єднання металів!

З розвитком технологій металообробки назріла проблема дешевого та надійного способу кріплення між собою різних металевих конструкцій та виробів. Одним з варіантів вирішення цієї проблеми могло стати зварювання — метод з'єднання металів між собою з використанням різних джерел енергії: сила струму, енергія горіння газів, спрямоване на дії лазера тощо. Найпростішими та найдоступнішими з них виявилися електро- та газо-зварювання. Розвиток технологій зварювання та зварювального обладнання зокрема, дозволило значно спростити та здешевити більшість процесів у металообробці. Саме тому, сьогодні ми маємо можливість використовувати зварювальне обладнання не лише на складних виробничих лініях, а й просто в побутових умовах, значно спрощуючи ведення господарських справ. ;

Зварювальний апарат у побуті. Де може стати в нагоді?

Завдяки розвитку технологій, сучасний зварювальний апарат уже не схожий на громіздке щось, чим він був раніше. Сьогодні це компактний і легкий пристрій, здатний працювати від звичайної розетки. 

Але де ж застосувати цей пристрій? Відповідь проста — всюди!

Зварювальний апарат здатний допомогти вам у всьому щодо швидкого з'єднання металів між собою. Потрібно зробити стелаж у гаражі чи навіс при веранді? Немає іншого пристрою, здатного впоратися з цією роботою краще, ніж зварювальний апарат. В основному, зварювання знадобиться тим, хто активно займається облаштуванням заміського будинку чи дачі. Також використання різного зварювального обладнання корисно при дрібному виробництві або ремонті. Різні СТО та інші технічні майстерні широко використовують можливості зварювального обладнання для ремонту та інших робіт з металом. Що ж до інших сфер застосування, то зварювальні апарати найчастіше затребувані під час будівництва. 

Особливості інверторів Procraft

Як великий виробник різних електроінструментів професійного та напівпрофесійного застосування, компанія Procraft не могла обминути такий сегмент ринку як зварювальне обладнання. Саме тому інженери компанії присвятили велику кількість часу та ресурсів на розробку різних типів зварювальних апаратів та обладнання до них. Для Procraft основним зварювальним апаратом став інвертор — невеликий та компактний зварювальний агрегат. Головний акцент розробки був зроблений на зручності та практичності використання таких зварювальних агрегатів у побуті. 

Серед найпопулярніших моделей у лінійці, особливої ​​уваги заслуговують кілька моделей, які особливо полюбилися користувачам за свої чудові характеристики та доступну ціну: 

  1. Procraft SP-250D: Наймолодша модель серед зварювальних інверторів Procraft. Має непоганий показник максимального зварювального струму в 250 А (є можливість регулювання), а також високим ККД в 85%. Добре виділяється на тлі інших апаратів, наявністю таких корисних функцій як «швидкий старт» та «антизалипання електрода». Має сучасну елементну базу з використанням IGBT-технологій та просунуту систему охолодження. Полюбилася користувачами завдяки широкому комплекту поставки, що включає як стандартний набір з комплекту проводів, підвісного ременя, щітки та інструкції, так і зварювальної маски. 
  2. Procraft AWH-300T: Ще однією популярною моделлю в лінійці є Procraft AWH-300T. Даний агрегат добре поєднує в собі високу силу струму в 300 А та компактність розмірів, властиву всім зварювальним інверторам Procraft. Також, AWH-300T може похвалитися високою точністю регулювання зварювального струму. Цей параметр гарантує високу якість одержуваного шва завдяки точному вибору початкових налаштувань. Як і попередня модель, цей зварювальний апарат оснащений такими корисними функціями як «швидкий старт» та «антизалипання електрода».
  3. Procraft RWS-350: Ідеальним варіантом співвідношення ціни і продуктивності можна сміливо вважати інвертор Procraft RWS-350. Ця модель добре поєднує в собі високу продуктивність і розмаїття додаткових функцій. RWS-350 побудована на базі 4-х IGBT транзисторів. Це, а також просунута електронна схема, дозволяє апарату досягати більших показників зварювального струму в парі з високим ККД (85%). Разом із збільшеною потужністю, зросла і номенклатура оснащення. Тепер у роботі можна використовувати порошкові електроди діаметром до 6 мм. Це дозволяє працювати з товстішими листами металу. Головною особливістю даної моделі можна вважати наявність таких функцій, як «форсаж дуги» та «антизалипання». З їх допомогою, зварювальний шов виходить рівним і якісним. 
  4. Procraft SP-450D: Найпотужніший на момент 2020 року зварювальний інвертор у лінійці обладнання Procraft. Має максимальний показник зварювального струму в 450 А, чого з лишком вистачає для зварювання більшості типів металів. Завдяки своїй потужності може варити електродами аж до 8 мм в діаметрі, зварюючи між собою досить товсті листи металу. З корисного функціоналу, Procraft SP-450D оснащений такими функціями як форсаж дуги. та «антизалипання електрода». Їх наявність, покликане покращити якість одержуваного шва, зробивши його більш рівним та міцним. Також, власники цього пристрою відзначають його порівняно невелику вагу та зручність настроювання параметрів зварювання.

Особливості напівавтоматів Procraft

Крім інверторів, у лінійці зварювального обладнання Procraft представлені також напівавтомати. Їхня головна особливість — можливість роботи у двох режимах: MMA (електродугове зварювання) та MIG (напівавтоматичне зварювання з використанням дроту або інертних газів). Завдяки цьому, напівавтомати добре зарекомендували себе як універсальний апарат для виконання будь-яких зварювальних робіт. Широкого застосування, цей вид зварювальних апаратів набув у будівництві, де є велика кількість робіт, пов'язаних із монтажем металоконструкцій.

У лінійці напівавтоматів Procraft є дві моделі даного обладнання: SPH-310P і SPH-310. 

Procraft SPH-310 та SPH-310P: Собою, обидві дані моделі напівавтоматів представляють якісні та надійні апарати для виконання більшості типів зварювальних робіт. Єдиними відмінностями між ними є інше розташування елементів управління та змінений зовнішній вигляд. В іншому, SPH-310P та SPH-310 мають одну й ту саму елементну базу та повністю однакові характеристики. 

Обидві моделі можуть похвалитися якісною електронікою, що дозволяє підтримувати працездатність апаратів за низької напруги в мережі. Комфортно працювати ними можна починаючи з 180 В, що буде актуально під час роботи в районах, з поганим електропостачанням. Для зручності користувача, на передній панелі обох моделей розташовується велика кількість регуляторів та індикаторів, що дозволяють максимально точно настроїти параметри зварювання. Також, апарати можуть похвалитися наявністю таких корисних функцій як «антизалипання електроду» та «гарячий старт». Вони допомагають зробити зварювальний шов більш міцним та якісним. Що ж до оснастки, то SPH-310P і SPH-310 можуть працювати з електродами діаметром до 4 мм і зварювальним дротом до 1 мм. 

Головною ж особливістю Procraft SPH-310P та SPH-310 є можливість роботи як у режимі MMA, так і в режимі MIG.

Зварювальна маска Procraft SHP90-30

Для захисту своїх користувачів під час зварювальних операцій інженери Procraft розробили спеціальну зварювальну маску. Нею стала модель Procraft SHP90-30, що увібрала в себе напрацювання та покращення інших виробів у цій галузі. Її головною особливістю стала функція автоматичного затемнення (Хамелеон), яка спрацьовує під час початку зварювальних робіт. Для зручності користувача, у зварювальній масці є вибір рівня потрібного затемнення оглядового вікна. Це зроблено для того, щоб настроїти параметри затемнення максі під загальний рівень освітлення робочої області. З інших корисних функцій буде наявність режиму «Шліфовка». На відміну від зварювальних робіт, де пряму загрозу користувачеві несе в основному сильне світлове випромінювання, а не лише частинки розжареного металу, шліфувальні роботи не вимагають такого захисту від яскравого світла. Саме тому, при перемиканні режиму роботи на «Шліфування», оглядове вікно не буде затемнюватися, даючи користувачеві повний огляд на своє робоче місце.