Домкрати гідравлічні

Параметри
Наявність
Вага: 2,1 кг
Максимальна висота підйому: 80 мм
Максимальне навантаження: 2 т
Мінімальна висота: 148 мм
Вага: 3,2 кг
Максимальна висота підйому: 110 мм
Максимальне навантаження: 4 т
Мінімальна висота: 180 мм
Вага: 4 кг
Максимальна висота підйому: 125 мм
Максимальне навантаження: 6 т
Мінімальна висота: 200 мм
Вага: 4,9 кг
Максимальна висота підйому: 125 мм
Максимальне навантаження: 8 т
Мінімальна висота: 200 мм
Вага: 5.2 кг
Максимальна висота підйому: 125 мм
Максимальне навантаження: 10 т
Мінімальна висота: 200 мм
Вага: 6,2 кг
Максимальна висота підйому: 125 мм
Максимальне навантаження: 12 т
Мінімальна висота: 210 мм
Вага: 7,3 кг
Максимальна висота підйому: 140 мм
Максимальне навантаження: 16 т
Мінімальна висота: 225 мм
Вага: 9,6 кг
Максимальна висота підйому: 145 мм
Максимальне навантаження: 20 т
Мінімальна висота: 235 мм
Вага: 8.7 кг
Максимальне навантаження: 2 т
Мінімальна висота: 135 мм
Максимальна висота: 340 мм
Вага: 14,9 кг
Максимальне навантаження: 2 т
Мінімальна висота: 135 мм
Максимальна висота: 340 мм
Вага: 16,6 кг
Максимальне навантаження: 3 т
Мінімальна висота: 135 мм
Максимальна висота: 400 мм

Домкрати гідравлічні ― це пристрої, без яких складно уявити промислову сферу. Нижче ми розповімо вам про те, яких видів бувають гідравлічні авто домкрати і як їх вибрати.

Гідравлічний пляшковий домкрат

Гідравлічний пляшковий домкрат має форму пляшки і є компактним апаратом. Він має вертикальний підйомний циліндр з опорним майданчиком нагорі. Невеликий резервуар подає гідравлічну рідину до головного циліндра під гідроциліндром. Пляшкові гідравлічні домкрати досить легкі, щоб їх можна було утримувати і використовувати в горизонтальному положенні. Купити домкрати гідравлічні пляшкові ви можете в нашому інтернет-магазині всього в кілька кліків.

Гідравлічний підлоговий домкрат

Гідравлічний підлоговий домкрат складається з горизонтального циліндричного поршня, що штовхає короткий кінець колінчастого важеля. Довга частина колінчастого важеля з'єднується з підйомним майданчиком, забезпечуючи вертикальне переміщення вантажу. Горизонтальний циліндр і поршень дають змогу домкрату працювати з низьким профілем. Коліщатка на основі забезпечують легке маневрування під вантажем. Домкрати гідравлічні купити в Києві дуже просто: ви можете це зробити всього за кілька хвилин.

Домкрати підкатні гідравлічні

Підкатні або ножичні домкрати не можуть утримувати таку саму вагу або піднімати вантаж так само високо, як підлогові домкрати, саме тому ці домкрати підходять тільки для підйому автомобіля для заміни колеса. При цьому вони компактні і легко поміщаються в багажник будь-якого автомобіля. Гідравлічний підкатний домкрат набагато простіший в експлуатації, ніж його ручний аналог. 

Гідравлічний трансмісійний домкрат

Гідравлічний трансмісійний домкрат призначений спеціально для трансмісії автомобіля. Цей пристрій має вертикальний поршень із широкою рамою зверху. Рама затискає трансмісію, щоб опустити її з автомобіля або підняти назад на автомобіль. Апарат є необхідним інструментом у будь-якій автомайстерні.

Автомобільні домкрати гідравлічні: критерії вибору

Існує кілька характеристик гідравлічного домкрата, які слід враховувати при ухваленні рішення про те, який з них найкраще підходить для конкретного випадку. Ось кілька корисних рекомендацій:

  • Вантажопідйомність ― це найважливіший параметр.
  • Зазор. Переконайтеся, що пристрій може пройти під вантажем. Наприклад, підлоговий домкрат має низький профіль.
  • Висота підйому: визначте, що апарат може підніматися досить високо для виконання необхідної роботи.
  • Автоматичне або ручне управління: домкрати гідравлічні в інтернет-магазині ви можете знайти автоматичного типу або ручного. Ручні пристрої використовують ручну силу, а автоматичні гідравлічні домкрати використовують повітряну або електричну енергію. Однак принцип роботи той самий.
  • Застосування. Конструкція деяких інструментів спеціально призначена для конкретних промислових функцій. Перевірте, чи може він працювати за призначенням.

Домкрати гідравлічні купити в Харкові, Києві або інших містах України ви можете дуже швидко на нашому сайті онлайн. Також у нас ви зможете знайти домкрати гідравлічні, вартість на які не перевищуватиме ваш бюджет.

Гідравлічні домкрати горизонтальні та вертикальні: безпека

Важливо правильно використовувати дане обладнання. На додаток до критеріїв вибору враховуйте таке:

  • Не перевищуйте максимальну вагу підйому в тоннах. Перевантаження може призвести до пошкодження корпусу циліндра або витоку гідравлічної рідини. Однак у конструкції деяких інструментів передбачено перевантажувальний клапан на випадок перевищення максимального тиску.
  • У бачку завжди має бути достатньо масла. В іншому разі не буде досягнуто максимального тиску гідравлічного домкрата.
  • Витік у циліндрі під час роботи може призвести до нещасного випадку зі смертельними наслідками. Ознайомтеся з інструкціями виробника щодо профілактичного обслуговування.

Як і де гідравлічні домкрати купити в Україні?

Якщо ви перебуваєте в пошуку домкратів гідравлічних, купити їх можна в нашому інтернет-магазині. У нас ви знайдете гідравлічні домкрати, ціна на які приємно вас здивує.

Спасибо!