01.12.2022

Найкращі зарядні пристрої для акумулятора від Procraft

Усі, хто володіє автомобілями, різними типами вантажної техніки або мотоциклами можуть зіткнутися з тим, що машина не заводиться. Причин, через які двигун відмовляється запускатися безліч, але найпоширеніша — це поломка акумулятора. Якщо цей елемент вийшов із ладу або просто розрядився, то ваше авто просто-напросто не працюватиме.

Чому акумулятори можуть ламатися?

До головних причин, через які у вашому акумуляторі можуть виникати проблеми, належать:

  • тривале й одночасне використання великої кількості пристроїв: світлотехніки, сигналізації, сабвуфера і фар;
  • не використання автомобіля тривалий час;
  • морозна погода;
  • незакритий салон;
  • інші пошкодження механічного типу.

У великій кількості всіх вищеописаних випадків проблему ви можете вирішити за допомогою своїх знань про техніку. У цьому вам допоможуть спеціальні зарядні пристрої від компанії Procraft. Варто зазначити, що хоч підприємство не так давно почало випускати цей тип техніки, вона вже зарекомендувала себе з кращого боку й користується великою популярністю серед автолюбителів.

Які різновиди зарядних пристроїв бувають?

Портативні акумуляторні пристрої бувають двох типів: пуско-зарядні та зарядні агрегати.

Завдяки першому типу ви можете, як і здійснювати заряджання акумуляторних батарей, так і запускати автомобіль, якщо його акумулятор сів. Водночас вам не потрібно попередньо проводити зарядку використовуваної батареї.

Другі являють собою дуже компактні апарати, які ви можете носити або возити із собою, витрачаючи при цьому зовсім небагато зусиль. Вони використовуються для того, щоби стабільно постачати струм в акумулятор.

Переваги акумуляторів Прокрафт

Двома головними особливостями акумуляторних пристроїв від Прокрафт є те, що в них використовується спеціальний вбудований мікропроцесор, а також наявність можливості встановлювати самостійно струм підзарядки.

Кількість струму, що подається, як і напругу батареї, ви можете за допомогою цифрового дисплея, винесеного на передню панель апарата, а виставляти струм можна за допомогою дуже комфортного регулятора. Якщо сказати кілька слів про процесор, то він може автоматично визначати різновид використовуваного акумулятора, а також дає змогу зручно стежити за всім процесом підзарядки.

Процесор також допомагає в автоматичному автовідключенні пристрою, якщо він повністю зарядився або перегрівся. Варто зазначити, що в агрегатах від Procraft є й інші захисні механізми, наприклад, захист від перевантаження пристрою за струмом, захист від можливого короткого замикання, надійний корпус, а також переполюсовка на клемах.

Акумуляторні батареї від Procraft мають також такі переваги:

  • висока швидкість здійснення заряду;
  • знижений шум від роботи;
  • функція запуску двигуна;
  • можливість проводити зарядку дуже різних видів акумуляторів.

Ці агрегати дуже комфортні в експлуатації. Вони мають колеса для транспортування, довгі кабелі, комфортну рукоятку й кишені для зберігання різних комплектуючих.

Устаткування від Прокрафт належить до інверторного типу, тому їхній термін експлуатації досить високий.

Акумулятори та зарядки Procraft: порівняння моделей

Якщо ви хочете придбати моделі для того, щоби запускати або заряджати двигун, то ми можемо порадити вам такі: PZ550A, PZ280A і PZ950A. Вони мають однакову напругу на виході (12/24 В), але водночас в них є кілька відмінностей. Наприклад, найлегша модель з усіх перерахованих вище, — це PZ280A, її вага становить 10,6 кг. Варто зазначити, що вона найслабша, тому що її потужність усього 1000 Вт, пусковий струм 280 А, а струм зарядки 30 А. Апарат PZ550A має трохи кращі показники: його потужність становить 2000 Вт, пусковий струм — 550 А, а струм зарядки 70 А.

PZ950A лідирує серед усіх моделей. Цей акумулятор має потужність у 2550 В, його пусковий струм становить 950 А, а струм зарядки 150 А. Водночас апарат є найважчим: 28 кг.

Якщо вам необхідний пристрій тільки для того, щоби заряджати акумулятор, то ми радимо вам звернути свою увагу на такі моделі: PZ22M, PZ10M, PZ1224 і PZ20M. Докладніше про акумулятори для ручного інструменту ви можете дізнатися на нашому сайті.

Як вибрати акумулятори Procraft?

Перед тим, як купувати зарядки та акумулятори Procraft, вам варто повністю визначитися з тим, якими характеристиками має володіти пристрій, а також особистими уподобаннями: наприклад, вартість, швидкість його роботи, місце застосування і т.д. Якщо ви бажаєте замовити найдешевший пристрій, то обов’язково пам’ятайте, що його сфера застосування буде обмежена, і такий апарат просто може не підійди для низки батарей.

Під час вибору акумуляторних батарей, вам обов’язково варто звернути свою увагу на ємність акумулятора, що розрядився, в ампер-годинах. Цей показник варто вибирати в пропорції, яка має показник 1 до 10. Далі потрібно з’ясувати величину пускового струму акумулятора, тому що в пристрої, який ви купуєте, робочий струм має трохи перевищувати пусковий, щоби ваш зарядний пристрій не працював на всю свою потужність. Завдяки цьому у вас буде можливість у кілька разів збільшити експлуатаційний термін агрегату для зарядки й АКБ.

Варто зазначити, що не можна заряджати акумулятор на 12 В за допомогою пристрою на 24 В. Також під час вибору апарату ви маєте враховувати технологію, за якою було виготовлено акумуляторну батарею, тому що в деяких випадках може бути необхідний спеціальний режим заряду.

Чому вам потрібно звернути свою увагу на акумулятори в інтернет-магазині Procraft?

Придбати акумулятори для автомобілів і техніки від Procraft ви можете в кілька кліків на нашому сайті. Просто додайте свій товар у кошик і внесіть необхідні дані для оформлення замовлення, згідно з інструкцією. Приємних покупок.