13.01.2022

Бензо- та електропили - незамінний інструмент при підготовці до зими!

Перед початком холодів, особливо для сільських мешканців, завжди постає питання опалення свого житла. Газ нині коштує недешево, та й прокладання труб у приватний будинок та встановлення газового котла обійдеться у "копієчку". Але ж мають бути якісь альтернативні та економічніші способи зберегти тепло у своєму будинку? - Є, і це старий перевірений варіант – опалення житла дровами.

Опалення дровами переважно підходить жителям села, що живуть поблизу лісу. Якщо в будинку вже стоїть грубка або звичайна буржуйка - половина справи зроблена, але якщо ні, то не біда. Можна встановити твердопаливний котел, який за ціною майже вдвічі дешевшим за газовий - суттєва економія, до того ж не доведеться платити за газ.

Що ж до дров, то їх завжди можна "нарубати" ще з літа, але працюючи застарілим інструментом, тобто сокирою, справа рухатиметься дуже повільно. А можна придбати сучасний бензо- або електроінструмент та за один день поповнити запас дров на зиму. Представляємо вашій увазі бензо- та електропили Прокрафт.

Почнемо по порядку. Procraft випускає широкий модельний ряд бензопил. Чому саме бензопил? Тому що саме вони добре підходять для роботи в лісі або на пілорамі, тобто далеко від джерела живлення. З одного боку, вони дуже мобільні, з іншого - вимагають поповнення пального. Всі моделі бензинових пилок, а саме: Прокрафт GS-52T, Прокрафт GS-58X, Прокрафт K450, Прокрафт K450L, Прокрафт K300S - ідеально підійдуть для віддаленої роботи поза домом. Найпродуктивніша – Procraft GS-52T, її потужність складає 5.6 Л.С. Такою пилкою можна заготовити багато дров за один раз.

Якщо у вас невеликий заміський будинок, всередині якого є печка-буржуйка, можна обійтися бензиновою пилкою Procraft K300S. Відмінна риса цієї пилки в її компактних розмірах та невеликій вазі, яка не перевищує 4.5 кг. Далі поговоримо про електропили Procraft.

Купивши електричну пилку Прокрафт можна непогано економити на бензині, але є один недолік - весь час доведеться ходити з перенесенням для розетки. Втім, це не такий суттєвий мінус, якщо пиляти дрова біля будинку. Електропили легші та ергономічніші, ніж бензинові побратими, до того ж вони не забруднюють атмосферу. Всі моделі: Прокрафт K1800, Прокрафт K2350, Прокрафт K2300, Прокрафт K2300S, Прокрафт K2450, Прокрафт K2600 - добре підходять для роботи поблизу садиби.

Є один варіант цікавіший - Акумуляторна пилка Procraft PKA40Li. Ця модель поєднує в собі мобільність бензопил та екологічність електричних. Головна її перевага – автономність, і дуже хороші для електричних пилок, показники продуктивності. У PKA40Li встановлений Li-ion акумулятор на 4000 мАг з напругою 40 В. Його ємності при повному заряді в середньому вистачає на 1:00 напруженої роботи інструменту. Контролювати рівень заряду батареї дозволяє світлова індикація, завдяки чому оператор завжди зможе грамотно розподілити навантаження на інструмент та обсяг роботи.