13.01.2022

Автомобільний електроінструмент Прокрафт - незамінне в арсеналі водія

Кожен досвідчений шофер, та й лише початківець автолюбитель, знає ситуацію коли "рідна конячка" відмовляється йти в дорогу, тобто простою мовою "не заводиться". Що ж робити у такому разі? Викликавши евакуатор, авто доставлять до спеціалізованого сервісного центру або на СТО, але з нинішніми цінами це непогано так вдарить по кишені. Ремонт ходової або підвіски, капремонт двигуна – справа не з дешевих! Бувають ситуації куди простіше, наприклад, прокололося колесо або сів акумулятор. Знову ж таки, тут можна вдатися за допомогою станції тих обслуговування та заплатити кілька тисяч за ремонт, а можна схитрувати та купити автомобільний інструмент Прокрафт.

Знедавна Прокрафт випустила кілька лінійок автомобільного обладнання, покликаного допомогти на дорозі кожному водієві. Отже, почнемо по порядку. Найпоширеніша причина не запуску двигуна – сів акумулятор. Причин може бути безліч, виділимо основні з них:

  • Довгий час увімкнені фари при непрацюючому двигуні (споживання енергії від акумулятора);
  • Низька температура повітря;
  • Довгий простий автомобіля.

Яке рішення пропонує Procraft?

Для швидкого вирішення проблеми, пов'язаної з акумулятором, ідеально підійде "пускозарядне" або "зарядний пристрій"! Procraft надає на вибір широкий модельний ряд пускозарядних та зарядних пристроїв: Прокрафт PZ10M, PZ22M, PZ20M, PZ1224, PZ280A, PZ550A, PZ950A. Пристрої підійдуть для автоматичної зарядки нікель-цинкових, літій-полімерних, залізнонікелевих, свинцево-кислотних, нікель-кадмієвих, nbsp; літій-іонних акумуляторних АКБ.

Основна перевага зарядного пристрою Прокрафт – компактні габарити. Зовсім не важко покласти його в багажник авто і забути до першої поломки. На ЗУ є 5 Вольтові виходи під USB, що дає перевагу для любителів гаджетів. Такі пристрої призначені лише для заряду акумулятора, що сів.

У лінійці автомобільного інструменту Procraft є інші пристрої "ПЗУ" - Пускозарядні пристрої Прокрафт. Ці пристрої зможуть не тільки зарядити акумулятор, що сів, але і запустити стартер двигуна. ПЗУ у режимі запуску двигуна створюють потужний електричний заряд, необхідний запуску ДВС. Основні особливості – наявність вбудованого мікропроцесора, а також можливість самостійної установки струму заряду. Також можна виділити високу швидкість заряду та хорошу систему вентиляції. Звичайно, ПЗУ більше за розмірами, ніж ЗУ, вони частіше використовуються на станціях техобслуговування.

Вибір моделі ЗУ та ПЗУ

Як згадувалося вище, зараз Прокрафт пропонує 4 моделі зарядних пристроїв - всі вони відрізняються струмом зарядки і вихідною напругою, простіше кажучи - потужністю. Наприклад, у PZ10M та PZ1224 зарядний струм становить 10 Ампер, у PZ20M 18 А, а у PZ22M 20 А. Найпотужнішою моделлю на кінець 2021 року є Procraft PZ22M – 520 Вт.

Зараз ПЗУ Прокрафт налічує лише 3 моделі, але в майбутньому асортимент буде розширитися. Основні відмінності це струм зарядки та пусковий струм. Ці параметри в жодному разі не можна плутати, то це не одне й теж. Найбільш потужна та популярна модель - Прокрафт PZ950A, потужністю 2550 Вт, струмом зарядки 150 А та пусковим струмом 950 Ампер.

Купити моделі ПЗУ та ЗУ можна в інтернет-магазині Прокрафт.